Szukam pracy procedura rekrutacyjna

Szukam pracy procedura rekrutacyjna.
Jeśli szukasz nowej pracy w Polsce lub za granicą, zarejestruj się na Prowork.pl i aplikuj na wybrane stanowiska.
ProworkPl Med & EDU od lat współpracuje ze sprawdzonymi pracodawcami i oferuje  indywidualne wsparcie w znalezieniu zaufanego pracodawcy zgodnie z Twoimi preferencjami.

Specjalizujemy się w rekrutacji Kadry Medycznej w branży OPIEKA medyczna – praca dla lekarzy, pielęgniarek/ pielęgniarzy, fizjoterapeutów w prywatnych szpitalach, klinikach  i ośrodkach rehabilitacyjno – opiekuńczych. Teraz oferty pracy i pomoc w całym procesie rekrutacyjnym dla Lekarzy i Pielęgniarek z Ukrainy i Białorusi!
Pomagamy w znalezieniu zaufanego pracodawcy i szybkim uzyskaniu Prawa Wykonywania Zawodu na okres 5 lat ( nostryfikacja dyplomu nie jest wymagana!) Zobacz więcej nowe przepisy dotyczące zatrudnienia lekarzy i pielęgniarek ze Wschodu. Praca dla lekarzy i pielęgniarek z Ukrainy i Białorusi.

Ponadto zajmujemy się rekrutacją na stanowiska w branży EDUKACJA – praca dla nauczycieli prywatnych żłobkach, przedszkolach i szkołach (praca w Polsce).

Prowork PL Med & Edu – nasza procedura rekrutacyjna

1. Zarejestruj się i  stronie ProworkPl  i dołącz swoje CV – zdefiniuj swoje indywidualne kryteria i aplikuj na wybrane oferty pracy.
2. Po otrzymaniu Twojej rejestracji skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia preferencji odnośnie wynagrodzenia, lokalizacji i innych i oczekiwań dotyczących pracy, której szukasz.
3. W zależności od ustaleń rozpatrzymy Twoją aplikację tylko dla wybranej rekrutacji lub w wielu projektach rekrutacyjnych. W następnym etapie zapraszamy do  rozmów z wybranymi pracodawcami (osobiste spotkanie lub rozmowa skype).
4. W przypadku akceptacji przez pracodawcę otrzymujesz ofertę pracy i podpisujesz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Dodatkowo, jeśli wymagane pomagamy Ci w załatwianiu formalności.
Znajdź nową pracę z ProworkPL – Twoje korzyści 

  • Możliwość porównania wielu ofert pracy
  • Dokładne opisy stanowisk i oferowane wynagrodzenia na każde stanowisko
  • Dostęp do ofert z rekrutacji specjalnych realizowanych wyłącznie przez ProworkPl MED & EDU
  • Pomoc konsultanta w doborze ofert i umówieniu spotkań z wybranymi pracodawcami.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Dyskrecja w procesie rekrutacyjnym – udostępniamy pracodawcy Twoje pełne dane wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu z Tobą.
  • Sprawny proces rekrutacyjny – szukamy ofert zgodnie z Twoimi kryteriami!
  • Twoje dane przetwarzane są wyłącznie w oparciu o Twoją zgodę, zgodnie z regulaminem masz prawo do przeglądania i usuwania swoich danych na koncie ProworkPL w dowolnym momencie.
  • Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów poszukujących pracy.ProworkPL Med& Edu  nie pobiera od kandydatów ŻADNYCH opłat za poszukiwanie pracy.