Szukam pracy procedura rekrutacyjna

Jeśli poszukujesz nowej pracy w Polsce czy za granicą  zarejestruj się w bazie  Prowork.PL i aplikuj na wybrane stanowiska.
ProworkPl Med & EDU od lat współpracuje ze sprawdzonymi pracodawcami w Polsce i w Europie i oferuje indywidualne wsparcie w znalezieniu zaufanego pracodawcy zgodnie z Twoimi preferencjami. Specjalizujemy się w rekrutacji na stanowiska w branży edukacyjnej i opieki medycznej. Rekrutujemy personel dwujęzyczny /bilingual staff  m.in na stanowiska: nauczyciel w przedszkolu, nauczyciel języków obcych, pomoc nauczyciela, prywatny nauczyciel,  asystent/ka językowy/a, opiekun i asystent medyczny, położna, pielęgniarz/ pielęgniarka, fizjoterapeuta i inne zawody.

Nasza procedura rekrutacyjna

  1. Rejestracja i przesłanie CV na stronie ProworkPL /możliwość określenie swoich indywidualnych kryteriów/ aplikowanie na oferty.
  2. Po otrzymaniu Twojej wstępnej rejestracji/kontaktujemy się z Tobą telefonicznie/ omawiamy wstępnie Twoje kryteria i oczekiwania dotyczące poszukiwanej pracy. W zależności od Twojej lokalizacji zapraszamy na osobiste spotkanie w biurze ProworkPL lub rozmowę Skype.
  3. W zależności od ustaleń rozpatrujemy Twoje CV w wybranej rekrutacji lub w wielu projektach rekrutacyjnych, zapraszamy na wybrane rozmowy z wybranymi pracodawcami ( osobiste/skype).
  4. W przypadku pozytywnej akceptacji ze strony pracodawcy – otrzymujesz ofertę zatrudnienia i podpisujesz BEZPOŚREDNIO z pracodawcą umowę o pracę (employment offer) / w zależności od oferty, pomagamy w załatwieniu formalności
  5. W przypadku pracy za granicą ostatni etap to rezerwacja biletów i przyjazd do miejsca pracy w ustalonym terminie. Zagraniczni pracodawcy współpracujący z Prowork pomagają w znalezieniu
    i wynajęciu mieszkania.

Na każdym etapie rekrutacji zapewniamy indywidualną pomoc i wsparcie w poszukiwaniu odpowiedniej oferty pracy dla Ciebie. Twoje dane sa przetwarzane wyłącznie w zakresie udzielonej przez Ciebie zgody,
w każdej chwili masz prawo do wglądu w Twoje dane oraz ich usunięcia.

Agencja ProworkPL nie pobiera ŻADNYCH  opłat od osób poszukujących pracy. Zarówno rejestracja jak i pomoc w znalezieniu pracy są BEZPŁATNE dla kandydatów.