Szukam pracy procedura rekrutacyjna

Szukam pracy procedura rekrutacyjna.
Jeśli szukasz nowej pracy w Polsce lub za granicą, zarejestruj się na Prowork.pl i aplikuj na wybrane stanowiska.
ProworkPl Med & EDU od lat współpracuje ze sprawdzonymi pracodawcami i oferuje  indywidualne wsparcie w znalezieniu zaufanego pracodawcy zgodnie z Twoimi preferencjami. Specjalizujemy się w rekrutacji na stanowiska w branży EDUKACJA – praca dla nauczycieli i asystentów w prywatnych żłobkach, przedszkolach i szkołach (praca w Polsce). Ponadto mamy oferty w branży OPIEKA medyczna – praca dla lekarzy, pielęgniarek/ pielęgniarzy, fizjoterapeutów i opiekunów medycznych w prywatnych szpitalach i ośrodkach opieki (praca w Polsce i UK).

Prowork PL Med & Edu – nasza procedura rekrutacyjna

1. Zarejestruj się i  stronie ProworkPl  i dołącz swoje CV – zdefiniuj swoje indywidualne kryteria i aplikuj na wybrane oferty pracy.
2. Po otrzymaniu Twojej rejestracji skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia preferencji odnośnie wynagrodzenia, lokalizacji i innych i oczekiwań dotyczących pracy, której szukasz.
3. W zależności od ustaleń rozpatrzymy Twoją aplikację tylko dla wybranej rekrutacji lub w wielu projektach rekrutacyjnych. W następnym etapie zapraszamy do  rozmów z wybranymi pracodawcami (osobiste spotkania lub rozmowa skype).
4. W przypadku akceptacji przez pracodawcę otrzymujesz ofertę pracy i podpisujesz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Dodatkowo, jeśli wymagane pomagamy Ci w załatwianiu formalności.
5. Dotyczy tylko ofert pracy w UK – ostatnim etapem jest rezerwacja biletu i podróż do miejsca pracy w wyznaczonym terminie. Pracodawcy w Wielkiej Brytanii współpracujący z Prowork.Pl oferują pomoc w znalezieniu i wynajmie mieszkania.

Znajdź nową pracę z ProworkPL – Twoje korzyści 

  • Możliwość porównania wielu ofert pracy
  • Dokładne opisy stanowisk i oferowane wynagrodzenia na każde stanowisko
  • Dostęp do ofert z rekrutacji specjalnych realizowanych wyłącznie przez ProworkPl MED & EDU
  • Pomoc konsultanta w doborze ofert i umówieniu spotkań z wybranymi pracodawcami.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Dyskrecja w procesie rekrutacyjnym – udostępniamy pracodawcy Twoje pełne dane wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu z Tobą.
  • Sprawny proces rekrutacyjny – szukamy ofert zgodnie z Twoimi kryteriami!
  • Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów poszukujących pracy.
  • Twoje dane przetwarzane są wyłącznie w oparciu o Twoją zgodę, zgodnie z regulaminem masz prawo do przeglądania i usuwania swoich danych na koncie ProworkPL w dowolnym momencie.
  • Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów poszukujących pracy.ProworkPL Med& Edu  nie pobiera od kandydatów ŻADNYCH opłat za poszukiwanie pracy.