O Prowork.pl

Prowork.PL MED &EDU doradztwo personalne i usługi rekrutacyjne

Agencja Prowork.pl z siedzibą w Warszawie od wielu lat świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników w branży Medycznej i Edukacyjnej oraz Branży Technicznej ( średni personel, w tym kierownicy produkcji, inżynierowie). Z naszych usług od 1999 roku korzystają kandydaci i pracodawcy poszukujący wykwalifikowanego personelu.

Rekrutacja kadry medycznej: lekarze/ pielęgniarki/ fizjoterapeuci/ inny personel

Rekrutacja personelu medycznego – lekarz, pielęgniarka, ratownik,  fizjoterapeuta, farmaceuta, inne stanowiska – wsparcie rekrutacyjne  dla szpitali, centrów medycznych, ośrodków rehabilitacyjnych/ opiekuńczych i innych placówek medycznych w Polsce. Współpracujemy zarówno z niewielkimi rodzinnymi placówkami jak i dużymi  centrami medycznymi, klinikami i szpitalami dla których na bieżąco realizujemy procesy rekrutacyjne.
Teraz! Rekrutacja kadry medycznej ze Wschodu. Rekrutacja lekarzy i pielęgniarek z Ukrainy i Białorusi. Kompleksowa pomoc dla szpitali i innych placówek medycznych w rekrutacji i formalnościach związanych z doborem kandydatów i uzyskaniem zgody Ministra Zdrowia i wymaganego Prawa Wykonywania Zawodu

Więcej informacji o procesie rekrutacji personelu MEDYCZNEGO dla pracodawców

Rekrutacja w edukacji: nauczyciele j. obcych/ inne przedmioty/ nauczyciele wychowawcy w przedszkolach /asystenci językowi/ Native English teachers

Rekrutacja personelu w edukacji – nauczycieli i wychowawców przedszkolnych/ nauczycieli j. angielskiego/innych przedmiotów dla prywatnych szkół i przedszkoli  w Warszawie / innych miastach w Polsce. Specjalizujemy się w rekrutacji nauczycieli angielskiego Native English Speakers.

Rekrutacja kadry technicznej: rekrutacja personelu średniego szczebla: inżynierowie, kierownicy produkcji, mechanicy
Rekrutacja wykwalifikowanego personelu dla branży technicznej. Dobór i selekcja specjalistów, w tym personelu technicznego z Ukrainy i Białorusi. Zapewniamy kompleksową rekrutację kandydatów, w tym relokację pracowników do rejonu pracy/ lokalizacji zakładu produkcyjnego.

więcej informacji:

  1. ProworkPL podstawa prawna 
  2. Pracodawcy i Zleceniodawcy info
  3. Adres biura ProworkPL i kontakt