O Prowork.pl

Prowork.PL MED &EDU doradztwo personalne i usługi rekrutacyjne

Agencja Prowork.pl z siedzibą w Warszawie świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników w branży
Medycznej i Edukacyjnej od wielu lat. Z naszych usług od 1999 roku korzystają kandydaci i pracodawcy poszukujący wykwalifikowanego personelu.

Rekrutacja kadry medycznej: lekarze/ pielęgniarze/ pielęgniarki/ Ratownicy/ Opiekunowie medyczni

Rekrutacja personelu medycznego – lekarz,  pielęgniarz/ pielęgniarka, ratownik, opiekun osoby starszej, fizjoterapeuta, farmaceuta, inne stanowiska – wsparcie rekrutacyjne  dla pracodawców w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Współpracujemy zarówno z niewielkimi rodzinnymi placówkami jak i dużymi  centrami medycznymi, klinikami i szpitalami dla których na bieżąco realizujemy procesy rekrutacyjne. Więcej informacji o procesie rekrutacji personelu MEDYCZNEGO dla pracodawców

Rekrutacja w edukacji: nauczyciele j. obcych/ inne przedmioty/ nauczyciele wychowawcy w przedszkolach /asystenci językowi/ Native English teachers

Rekrutacja personelu w edukacji – nauczycieli i wychowawców przedszkolnych /pomocy nauczycieli / nauczycieli j. angielskiego i asystentów językowych dla przedszkoli i szkół językowych w Warszawie / innych miastach w Polsce. Specjalizujemy się w rekrutacji nauczycieli angielskiego Native English Speakers. Zapewniamy wsparcie związanie z zatrudnieniem i uzyskaniem pozwolenia do pracy w Polsce ( jeśli dotyczy).

Personel wielojęzyczny/ Multilingual staff praca w Polsce

Rekrutacja wielojęzycznego personelu dla pracodawców  Warszawie i całej Polsce. Pomagamy w rekrutacji personelu z zagranicy do pracy w Polsce. Ze względu na rosnące zainteresowanie pojęciem pracy w Polsce, oferujemy pomoc w rekrutacji pracowników  z zagranicy, w szczególności w branży edukacyjnej: Nauczyciele angielskiego/ Native English speakers, personel wielojęzyczny na różne stanowiska ( praca biurowa/ hotelarska/ IT/ sprzedaż). Pomagamy w formalnościach związanych z zatrudnieniem i pozwoleniem na pracę w Polsce.

Zobacz też

  1. ProworkPL podstawa prawna 
  2. Pracodawcy i Zleceniodawcy info
  3. Adres biura ProworkPL i kontakt