O Prowork.pl

Prowork.PL MED &EDU doradztwo personalne i usługi rekrutacyjne

Agencja Prowork.pl z siedzibą w Warszawie świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników w branży Edukacja i Opieka medyczna

Opieka medyczna/ pielęgniarze/ pielęgniarki i opiekunowie medyczni

Rekrutacja personelu medycznego (pielęgniarz/ pielęgniarka, opiekun osoby starszej/ opiekun środowiskowy) dla pracodawców w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Współpracujemy z wieloma pracodawcami  i pomagamy kandydatom w doborze zaufanego pracodawcy. Aktualne oferty pracy dla pielęgniarek i opiekunów w Anglii i całej UK. 

Nauka języków i edukacja/ Nauczyciele j. obcych/ wychowawcy w przedszkolach /asystenci językowi/ native English teachers

Rekrutacja nauczycieli i wychowawców przedszkolnych /pomocy nauczycieli / nauczycieli j. angielskiego i asystentów językowych głownie dla prywatnych przedszkoli i szkół językowych w Warszawie / innych miastach w Polsce. Specjalizujemy się w rekrutacji nauczycieli angielskiego Native English speakers pochodzących z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii i Nowej Zelandii. Zapewniamy wsparcie związanie z zatrudnieniem i uzyskaniem pozwolenia do pracy w Polsce ( jeśli dotyczy).

Personel wielojęzyczny/ Multilingual staff praca w Polsce

Rekrutacja wielojęzycznego personelu dla pracodawców  Warszawie i całej Polsce. Pomagamy w rekrutacji personelu z zagranicy do pracy w Polsce.
Ze względu na rosnące zainteresowanie pojęciem pracy w Polsce, oferujemy pomoc w rekrutacji pracowników  z zagranicy, w szczególności w branży edukacyjnej: Nauczyciele angielskiego/ Native English speakers, personel wielojęzyczny na różne stanowiska ( praca biurowa/ hotelarska/ IT/ sprzedaż). Pomagamy w formalnościach związanych z zatrudnieniem i pozwoleniem na pracę w Polsce.

Zobacz też

  1. ProworkPL podstawa prawna 
  2. Pracodawcy i Zleceniodawcy info
  3. Adres biura ProworkPL i kontakt