Nasi klienci i partnerzy

Nasi klienci i partnerzy. ProworkPl MED &EDU recruitment consultancy, Warsaw, Poland. We recruit for healthcare industry!

Proworkpl MED Rekrutacja Kadry Medycznej 
Oferujemy pomoc w rekrutacji personelu medycznego na stanowiska lekarz, pielęgniarz/ pielęgniarka, fizjoterapeuta, psycholog, terapeuta i inne zawody do pracy w szpitalach, klinikach, centrach  medycznych czy ośrodkach rehabilitacyjnych. Współpracujemy z pracodawcami w branży opieki medycznej w Polsce i  w krajach UE.
Pomagamy w całym procesie rekrutacyjnym od wstępnej selekcji kandydatów, rozmów kwalifikacyjnych jak i pomocy w przygotowaniu  i  wymaganych dokumentów jak i relokacji do miejsca pracy.
Warto podkreślić, że oferujemy również  rekrutację kadry medycznej ze Wschodu,  Lekarze i Pielęgniarki z Ukrainy i Białorusi, zapewniamy kompleksową rekrutację i pomoc w szybkim uzyskaniu zgody Ministra Zdrowia i Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza czy Pielęgniarki w Polsce. Proworkpl MED rekrutacja kadry medycznej z zagranicy – zapytaj o ofertę rekrutacyjną Jak zatrudnić lekarza/ pielęgniarkę z Ukrainy/ Białorusi

Zapraszamy do współpracy! Szukaj talentów i poznaj Kandydatów rekomendowanych przez ProworkPl

  • Zapewniamy profesjonalną i przyjazną obsługę w języku polskim i angielskim.
  • Indywidualny dobór kandydatów 
  • Współpraca na zasadach success fee basis! Płacisz tylko za efekty – opłata rekrutacyjna obowiązuje wyłącznie w przypadku akceptacji i zatrudnienia kandydata rekomendowanego przez Prowork.PL
  • Zarejestruj się wstępnie i załóż BEZPŁATNE Konto Pracodawcy! Prześlij informacje o Twoich stanowiskach i poznaj CV kandydatów przygotowane indywidualnie dla Ciebie!
  • Pomagamy w procesie relokacji i zamieszkania w pobliżu nowego miejsca pracy

 W przypadku zainteresowania współpracą prosimy o kontakt telefoniczny lub  mailem: opieka@prowork.pl