Nasi klienci i partnerzy

Nasi klienci i partnerzy. ProworkPl MED &EDU recruitment consultancy, Warsaw, Poland. We recruit for healthcare and education industry!

Proworkpl MED Rekrutacja Kadry Medycznej 
Oferujemy pomoc w rekrutacji personelu medycznego na stanowiska lekarz, pielęgniarz/ pielęgniarka czy fizjoterapeuta do pracy w szpitalach, klinikach, centrach  medycznych czy ośrodkach rehabilitacyjnych. Współpracujemy z pracodawcami w branży opieki medycznej w Polsce i  w krajach UE.
Pomagamy w całym procesie rekrutacyjnym od wstępnej selekcji kandydatów, rozmów kwalifikacyjnych jak i pomocy w przygotowaniu  i  wymaganych dokumentów jak i relokacji do miejsca pracy.
Warto podkreślić, że teraz oferujemy  rekrutację kadry medycznej ze Wschodu,  Lekarze i Pielęgniarki z Ukrainy i Białorusi, zapewniamy kompleksową rekrutację i pomoc w szybkim uzyskaniu zgody Ministra Zdrowia i Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza czy Pielęgniarki w Polsce. Proworkpl MED rekrutacja kadry medycznej z zagranicy – zapytaj o ofertę rekrutacyjną Jak zatrudnić lekarza/ pielęgniarkę z Ukrainy/ Białorusi

Proworkpl EDU Edukacja i praca dla nauczycieli
Wspieramy naszych klientów w rekrutacji wykwalifikowanych nauczycieli języków obcych, w tym Native English Speaking Teachers, nauczycieli i wychowawców w przedszkolach i inny personel na stanowiska związane z nauczaniem. Współpracujemy z  prestiżowymi prywatnymi  szkołami i międzynarodowymi przedszkolami w Warszawie i w całej Polsce (private schools and international preschools in Warsaw).
Zapraszamy szkoły i przedszkola do współpracy. Zapewniamy profesjonalną i przyjazną obsługę w języku polskim i angielskim. 

Zapraszamy do współpracy! Szukaj talentów i poznaj Kandydatów rekomendowanych przez ProworkPl

  • Zapewniamy profesjonalną i przyjazną obsługę w języku polskim i angielskim.
  • Indywidualny dobór kandydatów 
  • Współpraca na zasadach success fee basis! Płacisz tylko za efekty – opłata rekrutacyjna obowiązuje wyłącznie w przypadku akceptacji i zatrudnienia kandydata rekomendowanego przez Prowork.PL
  • Zarejestruj się wstępnie i załóż BEZPŁATNE Konto Pracodawcy! Prześlij informacje o Twoich stanowiskach i poznaj CV kandydatów przygotowane indywidualnie dla Ciebie!
  • Pomagamy w procesie relokacji i zamieszkania w pobliżu nowego miejsca pracy

 W przypadku zainteresowania współpracą prosimy o kontakt telefoniczny lub  mailem: opieka@prowork.pl