Nasi klienci i partnerzy

Prowork bilingual teachers and childcare services in Warsaw – świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla firm i rodzin w branży edukacyjnej oraz prywatnej opieki nad dziećmi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w międzynarodowej rekrutacji personelu dwujęzycznego w Polsce i w Europie

Prywatna edukacja i opieka nad dziećmi 
Zapewniamy usługi rekrutacyjne dla rodzin, w tym obcojęzycznych w Warszawie/ expat families in Warsaw i oferujemy pomoc w znalezieniu odpowiednich kandydatów do pracy jako dwujęzyczna niania /bilingual nanny z angielskim, francuskim czy innym językiem.
Rodziny obcojęzyczne w Warszawie mogą zlecić rekrutację dwujęzycznej niani (bilingual nanny in Warsaw) zarówno jeszcze przez przeprowadzką jak i po przyjeździe do Polski.
Jak znaleźć dwujęzyczną nianię w Warszawie? Zapewniamy skuteczny dobór opiekunki dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta.Oferujemy rekrutację dwujęzycznych niań, nauczycieli, asystentów językowych czy innego personelu związanego z prywatną edukacją i opieką nad dziećmi. Nasi klienci to prywatne rodziny, firmy relokacyjne, firmy z usługami concierge, rodziny obcojęzyczne/ expat families in Warsaw oraz klienci korporacyjni w Polsce i w Europie.

Edukacja i praca dla nauczycieli
Wspieramy naszych klientów w rekrutacji wykwalifikowanych nauczycieli języków obcych, w tym poszukiwanych Native English Speaking Teachers, nauczycieli i wychowawców w przedszkolach, asystentów językowych, terapeutów i inny personel na stanowiska związane z nauczaniem.
Stale współpracujemy z  prestiżowymi prywatnymi  szkołami i międzynarodowymi przedszkolami w Warszawie i w całej Polsce (private schools and international preschools in Warsaw). Zapraszamy szkoły i przedszkola do współpracy. Zapewniamy profesjonalną i przyjazną obsługę w języku polskim i angielskim. 

Opieka medyczna 
Oferujemy pomoc w rekrutacji personelu medycznego na stanowiska opiekun medyczny, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun seniora, pielęgniarz/pielęgniarka, fizjoterapeuta do pracy w ośrodkach opieki i szpitalach a także dla prywatnych zleceniodawców. Współpracujemy z pracodawcami w branży opieki medycznej głównie w Wielkiej Brytanii

Zapraszamy do współpracy

  • Zapewniamy profesjonalną i przyjazną obsługę w języku polskim i angielskim.
  • Indywidualny dobór kandydatów 
  • Pomoc w załatwieniu formalności, w tym zatrudnienie pracownika z zagranicy np. Native English Teacher ( nauczyciele z UK, irlandiiUSA, Kanady, Australii, Nowej Zelandii)
  • Atrakcyjne warunki współpracy i specjalne warunki dla nowych klientów

 W przypadku zainteresowania współpracą prosimy o kontakt telefoniczny lub  mailem : opieka@prowork.pl.