Nasi klienci i partnerzy

ProworkPl MED &EDU recruitment consultancy, Warsaw, Poland
We recruit for healthcare and education industry!

Edukacja i praca dla nauczycieli
Wspieramy naszych klientów w rekrutacji wykwalifikowanych nauczycieli języków obcych, w tym poszukiwanych Native English Speaking Teachers, nauczycieli i wychowawców w przedszkolach, asystentów językowych, terapeutów i inny personel na stanowiska związane z nauczaniem.
Stale współpracujemy z  prestiżowymi prywatnymi  szkołami i międzynarodowymi przedszkolami w Warszawie i w całej Polsce (private schools and international preschools in Warsaw).
Zapraszamy szkoły i przedszkola do współpracy. Zapewniamy profesjonalną i przyjazną obsługę w języku polskim i angielskim. Zapewniamy pomoc w całym procesie rekrutacji, w tym, jeśli dotyczy, uzyskanie pozwolenia na pracę dla nauczycieli NATIVE speakers z USA, Kanady, Nowej Zelandii czy Australii.

Opieka medyczna 
Oferujemy pomoc w rekrutacji personelu medycznego na stanowiska pielęgniarz/ pielęgniarka,  medyczny, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun seniora,  fizjoterapeuta do pracy w ośrodkach opieki, centrach rehabilitacyjnych i szpitalach. Współpracujemy z pracodawcami w branży opieki medycznej w Polsce i  w Wielkiej Brytanii.
Pomagamy w całym procesie rekrutacyjnym od wstępnej selekcji kandydatów, rozmów kwalifikacyjnych jak i pomocy w przygotowaniu  i tłumaczeniu wymaganych dokumentów jak i relokacji do miejsca pracy.
W przypadku rekrutacji na stanowisko PIELĘGNIARZ/ PIELĘGNIARKA w Wielkiej Brytanii, jeśli wymagane wspieramy kandydatów w procesie rejestracji w brytyjskich izbach pielęgniarskich NMC i przygotowania do egzaminu językowego IELTS

Zapraszamy do współpracy! Szukaj talentów i poznaj Kandydatów rekomendowanych przez ProworkPl

  • Zapewniamy profesjonalną i przyjazną obsługę w języku polskim i angielskim.
  • Indywidualny dobór kandydatów 
  • Współpraca na zasadach success fee basis! Płacisz tylko za efekty – opłata rekrutacyjna obowiązuje wyłącznie w przypadku akceptacji i zatrudnienia kandydata rekomendowanego przez Prowork.PL
  • Zarejestruj się wstępnie i załóż BEZPŁATNE Konto Pracodawcy! Prześlij informacje o Twoich stanowiskach i poznaj CV kandydatów przygotowane indywidualnie dla Ciebie!
  • Pomagamy w procesie relokacji i zamieszkania w pobliżu nowego miejsca pracy

 W przypadku zainteresowania współpracą prosimy o kontakt telefoniczny lub  mailem: opieka@prowork.pl