Procedura rekrutacyjna dla pracodawców

Procedura rekrutacyjna dla pracodawców. 
Nasz proces rekrutacji personelu wygląda następująco:

1. Przyjęcie i omówienie zlecenia rekrutacyjnego.
2. Okres doboru i selekcji kandydatów (zwykle jest  ok. 2 tygodnie, ale proces rekrutacji zależy od wielu czynników).
3. Prezentujemy listę rekomendowanych kandydatów wraz z ich profilami.
4. Uzgadniamy terminy rozmów z wybranymi kandydatami – Rozmowa osobista/ Skype
5. W przypadku akceptacji Kandydata strony ustalają warunki zatrudnienia i termin rozpoczęcia pracy.
6. Jeśli wymagane, ProworkPL zapewnia wsparcie odnośnie przygotowania i tłumaczenia dokumentów, weryfikacji referencji/ uzyskania wizy czy pozwolenia o pracę. W przypadku rekrutacji kadry medycznej z zagranicy – lekarze i pielęgniarki z Ukrainy i Białorusi, Proworkpl zapewnia pomoc w złożeniu wymaganych dokumentów i uzyskaniu Prawa Wykonywania Zawodu. 
7. Rozpoczęcie pracy przez zaakceptowanego kandydata.
Gwarantujemy
 dla naszych Klientów dwumiesięczny okres gwarancji i możliwość powtórnej rekrutacji. Współpracujemy z pracodawcami na zasadach Success Fee – ZLECENIE rekrutacji  i cały proces rekrutacyjny jest BEZPŁATNY! Opłata za usługę rekrutacyjną jest należna tylko w przypadku, gdy proponowana kandydatka/ kandydat podpisze umowę  i rozpocznie pracę.

Podejmujemy wiele aktywnych działań, aby znaleźć właściwe osoby w jak najkrótszym czasie od daty rozpoczęcia rekrutacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji personelu w opiece medycznej i edukacji.

TERAZ – rekrutacja lekarzy i pielęgniarek ze Wschodu. Pomagamy w skutecznej rekrutacji lekarzy i pielęgniarek z Ukrainy i Białorusi! Zapewniamy kompleksową obsługę rekrutacyjną dla szpitali i innych placówek medycznych. Rekrutacja lekarzy i pielęgniarek z Ukrainy i Białorusi i procedura związana i przygotowaniem dokumentów i szybkim uzyskaniem Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza czy Pielęgniarki w Polsce.

Prześlij ZLECENIE rekrutacyjne i sprawdź BEZPŁATNIE czy mamy idealnego kandydata dla Ciebie! Szukaj talentów z ProworkPL