Aktualności

Koronawirus – rekrutacja zdalna dla pielęgniarek i lekarzy

Koronawirus – rekrutacja zdalna dla pielęgniarek i lekarzy.
W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną informujemy, że wszystkie rekrutacje dla lekarzy i pielęgniarek są prowadzone zdalnie. ProworkPl MED publikuje bieżące i aktualne oferty pracy dla lekarzy i pielęgniarek w prywatnych placówkach medycznych w Polsce. Pracodawcy – prywatne kliniki rehabilitacyjne, przychodnie i szpitale prowadzą rekrutację dla personelu medycznego zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem. Ze względu na dynamicznie zmieniające się procedury i wymagania odnośnie działania
placówek medycznych, pracodawcy na bieżąco zgłaszają dostępność stanowisk. W każdym wypadku rekrutacja odbywa się zdalnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – rozmowy rekrutacyjne odbywają się telefonicznie czy za pośrednictwem Skype.

Koronawirus – rekrutacja zdalna dla pielęgniarek i lekarzy.

W przypadku zatrudnienia – zapewniona uproszczona procedura odnośnie wymaganej dokumentacji/ ustalane indywidualnie z pracodawcą.
ProworkPL MED zapewnia pełne wsparcie zarówno dla placówek medycznych jak i kandydatów gotowych do podjęcia pracy w zawodach medycznych w tym lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych.
Na bieżąco aktualizujemy bazę dostępnych kandydatów i ofert pracy w prywatnych szpitalach i placówkach medycznych.
Rejestracja dla lekarzy i pielęgniarek poszukujących pracy www.prowork.pl
Informacje dla placówek medycznych poszukujących personelu.
ProworkPL MED. We recruit doctors and nurses! Profesjonalne usługi rekrutacyjne w branży medycznej.
Nowe oferty pracy dla lekarzy i pielęgniarek kwiecień maj 2020

 

 

Udostępnij Zobacz wszystkie aktualności