Offer
Date: 2021-10-20
Work form: grudzień 2021
Country: Poland
City:Gdynia

Praca dla Lekarza Dentysty Gabinet Gdynia

Praca dla lekarza dentysty grudzień 2021. Klient ProworkPl MED, Prywatny Gabinet Stomatologiczny Pomorskie PILNIE Praca dla Lekarza Dentysty plus mieszkanie służbowe gratis! Miejsce pracy rejon Gdynia - Wejcherowo. Aktualne oferty pracy 2021 dla lekarzy i lekarzy dentystów, w tym oferty dla lekarzy bez nostryfikacji spoza UE, z Ukrainy i Białorusi - prywatne kliniki i szpitale w całej Polsce - aplikuj www.prowork.pl

 

Klient ProworkPl, prywatny Gabinet Stomatologiczny rejon Gdynia PILNIE zatrudni lekarza Dentystę. Pracodawca zapewnia bezpłatne mieszkanie służbowe! Praca na pełny etat  w  gabinecie stomatologicznym  z pełnym zakresem usług w tym implantologia i ortodoncja.
Atrakcyjne wynagrodzenie - wysokie stawki rynkowe dla dentystów! W przypadku lekarzy z poza UE m.in Ukrainy czy Białorusi - pomoc w szybkim uzyskaniu czasowego Prawa Wykonywania Zawodu  Lekarza Dentysty w Polsce. Lokalizacja województwo Pomorskie/ rejon Gdynia - Wejcherowo mile widziani kandydaci gotowi do relokacji z rodziną i zamieszkania w rejonie pracy. 

Requirements

Wykształcenie medyczne, lekarz stomatolog
Min. 1-2 lata doświadczenia jako lekarz dentysta, mile widziane doświadczenie związane
z implantologią czy ortodoncją.

Jeśli dotyczy/ w przypadku kandydatów lekarzy specjalistów z poza UE np. Ukrainy czy Białorusi - pomagamy w otrzymaniu czasowego Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza w Polsce na okres 5 lat. 
Termin rozpoczęcia pracy - grudzień 2021 - styczeń 2022 ub do ustalenia

Conditions

Wspólpraca na podstawie  umowy o pracę lub kontrakt
Praca z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i wyposażenia w klinice stomatologicznej
Atrakcyjne warunki zatrudnienia negocjowane indywidualnie
Mieszkanie służbowe dla lekarza dentysty - bezpłatne
Jeśli dotyczy/ Praca dla lekarzy bez nostryfikacji z spoza UE, w tym z Ukrainy i Białorusi - szybki proces rekrutacyjny dla lekarzy i pomoc w uzyskaniu czasowego PWZ Lekarza w Polsce

Recruitment procedure

ProworkPL MED rekrutacja kadry medycznej w Polsce. Praca dla lekarzy i pielęgniarek.
Zarejestruj się na www.prowork.pl. Aplikuj na aktualne oferty pracy dla lekarzy i  pielęgniarek/ pielęgniarzy w Polsce. Program rekrutacyjny dla lekarzy z poza UE, w tym praca dla lekarzy bez nostryfikacji z Ukrainy i Białorusi. Podaj swoje kryteria - wybierz najlepsze oferty dla lekarzy prywatne kliniki i szpitale cała Polska. Wybierz najlepszą ofertę i podpisz kontrakt bezpośrednio z pracodawcą prywatny sektor usług medycznych.

About Company

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.