Offer
Date: 2021-09-24
Work form: październik
Country: Poland
City:Warszawa

Pilnie Nauczyciel Wczesnoszkolny praca szkoła Wawer

PRACA dla nauczyciela wczesnoszkolnego Warszawa pilnie! Klient ProworkPl EDU, prywatna  szkoła podstawowa Warszawa Wawer zatrudni nauczyciela dla klas 1-3 październik 2021.  Zarejestruj się z Proworkpl i dołącz CV. Rekrutacja Nauczycieli i Kadry Pedagogicznej. Praca dla nauczycieli w Warszawie oferty na 2021 - prywatne szkoły i przedszkola - aplikuj i wybierz najlepszą ofertę. Nowe oferty pracy w szkołach i przedszkolach prywatnych Warszawa 2021! Jobs for teachers Warsaw, Poland 2021

Klient ProworkPL, prywatna sieć szkół i przedszkoli  w Warszawie zatrudni  nauczyciela wychowawcę w klasach 1-3 do pracy w szkole Warszawa Wawer Obowiązki to prowadzenie zajęć w ramach nauczania zintegrowanego z dziećmi w klasach 1-3, aktywności  z dziećmi zgodnie z programem edukacyjnym szkoły. Praca z dziećmi w małych grupach.  Jeśli  chcesz pracować w renomowanej prywatnej szkole w Warszawie Wawer aplikuj i umów się na rozmowę kwalifikacyjną!  Praca w szkole w pełnym wymiarze godzin - 26 godzin dydakycznch/ tydz. od września  2021. Rozmowa kwalifikacyjna i podpisanie umowy bezpośrednio z pracodawcą  pilnie od zaraz.

Requirements

Ukończone studia kierunkowe minimum licencjat uprawniające do pracy w klasach 1-3 
Mile widziano absolwenci kierunków pedagogiczncyh, w tym nauczanie wczesnoszkolne.
Chęć do pracy z dziećmi i gotowość do dalszego uczenia się
Mile widziane doświadczenie w pracy jako nauczyciel/ pomoc nauczyciela za granicą
Gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie Wawer od  października 2021

Conditions

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 
Wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie - atrakcyjne stawki rynkowe
Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą
Pakiet prywatnej opieki medycznej

Recruitment procedure

Proworkpl Rekrutacja w Edukacji! Poszukujesz pracy jako nauczyciel w przedszkolu/ szkole  czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się z Proworkpl i dołącz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa 2021 sektor prywatnej edukacji. Jobs for teachers Warsaw Poland 2021. Jobs for native English speakers Warsaw. Apply and teach in Poland.

About Company

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.