Offer
Date: 2019-07-23
Work form: sierpień 2019
Country: Poland
City:Warszawa

Junior recruiter z angielskim praca Warszawa

Prowork.PL EDU &MED recruitment zatrudni kandydata z biegłym angielskim do obsługi projektów rekrutacyjnych. Praca elastycznie ok 20 godzin/ tydz w Warszawie. Jeśli poszukujesz pracy w firmie rekrutacyjnej i chcesz zdobyć doświadczenie jako junior recruiter w branży edukacyjnej i medycznej - rozpocznij karierę w rekrutacji, przyślij CV. Bilingual Polish English speaking junior recruiter needed in Warsaw - part time job 20 hours per week, apply and start your career in Warsaw, Poland! 

Prowork. PL EDU & MED recruitment, agencja doradztwa personalnego w Warszawie zatrudni dynamiczną osobę z biegłym angielskim na stanowisko Młodszy rekruter do pracy przy projektach rekrutacyjnych w obszarze Edukacja i Opieka medyczna. Wymagana biegła znajomość angielskiego, mile widziani kandydaci dwujęzyczni ( bilingual Polish& English) i umiejęność samodzielnej pracy zarówno w kontaktach  z klientami jak i kandydatmi w trakcie procesu rekrutacyjnego. Oferowane elastyczne godziny pracy ok. 20 godzin tygodniowo/ możliwośc połączenia pracy ze studiami. Zatrudnienie pilnie od zaraz lub do ustalenia. 
Obowiązki: prowadzenie projektów rekrutacyjnych z obszaru: Edukacja i Opieka medyczna
aktywne poszukiwanie kandydatów z zastosowaniem różnych metod rekrutacji,
przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych,
budowanie relacji z kandydatami i klientem zewnętrznym,
asystowanie w całym procesie rekrutacyjnym end to end.

 

 

Requirements

Biegła znajomość angielskiego, mile widziane osoby dwujęzyczne
Wykształcenie min licencjat lub osoba kończąca studia (kierunki lingwistyczne, zarządzanie, HR, inne)
gotowość do uczenia się i rozwoju zawodowego
miejętność nawiązywania oraz utrzymywania pozytywnych relacji z klientami i kandydatamimile doświadczenie w rekrutacji kandydatów w różnych kanałach i doświadczenie w rekrutacji stanowisk językowych – mile widziane lub gotowość do uczenia się.

 

Conditions

Zatrudnienie ok. 20 godz tygodniowo, możliwość uczenia się i samodzelnej pracy przy projektach rekrutacyjnych. Wynagrodzenie do ustalenia.

Recruitment procedure

Rozpocznij karierę w rekrutacji! W przypadku zainteresowania praca na stanowisku Młodszy rekruter / Junior recruiter prosimy o rejestrację na www.prowork.pl i dołaczenie swojego CV.

About Company

ProworkPL MED & EDU recruitment services Warsaw, Poland. Profesjonalny dobór personelu. We recruit English Teachers, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.