Aktualności

Rekrutacja lekarzy specjalistów – praca dla internisty, anestezjologa, pediatry

Rekrutacja lekarzy specjalistów – praca dla internisty, anestezjologa, pediatry, pulmonologa. Proworkpl MED prowadzi rekrutację lekarzy, w imieniu swojego klienta, szpitala specjalistycznego w Krakowie. Lekarze z zagranicy, w tym lekarze z Ukrainy i Białorusi, którzy aplikują na stanowiska dla lekarzy specjalistów – pomagany w rekrutacji i relokacji do miejsca pracy w Polsce.  Zobacz aktualne oferty pracy dla lekarzy w Polsce i aplikuj na najlepsze oferty pracy.
Proworkpl MED zapewnia też  wsparcie dla lekarzy z zagranicy w procedurze złożenia wniosku do Ministra Zdrowia i szybkiego uzyskania czasowego Prawa wykonywania Zawodu Lekarza w Polsce.
Zgodnie z nowymi przepisami, medycy z zagranicy – lekarze, lekarze stomatolodzy i pielęgniarki, mogą w okresie obowiązywania epidemii covid -19
skorzystać z szybkiej ścieżki uzyskania czasowego Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza czy Pielęgniarki na okres do 5 lat.
Zatem obecnie możliwe jest podjęcie pracy w Polsce jako lekarz czy pielęgniarka z pominięciem procesu nostryfikacji dyplomu medycznego. Warto jednak zaznaczyć, że obecne przepisy umożliwiające szybką ścieżkę dostępu do wykonywania zawodu lekarza czy pielęgniarki w Polsce będą obowiązywać tylko do zakończenia okresu epidemii covid -19 w Polsce.

Jak podjąć pracę w Polsce jako lekarz czy Pielęgniarka?

Procedura jak otrzymać czasowe Prawo wykonywania Zawodu lekarza czy Pielęgniarki? Jak znaleźć pracodawcę dla lekarza/ pielęgniarki w Polsce?
Jeśli planujesz podjąć pracę w Polsce jako lekarz czy pielęgniarz/ Pielęgniarka i spełniasz formalne warunki dla medyków z zagranicy aby pracować w Polsce  skontaktuj się z Proworkpl MED i podaj swoje kryteria. Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie i dołączyć CV.

Proworkpl MED konsultacje dla lekarzy z zagranicy

Prowork PL MED zapewnia bezpłatne konsultacje dla lekarzy z zagranicy, pomoc w znalezieniu odpowiedniego szpitala czy innego podmiotu medycznego, który zaoferuje dla lekarza zatrudnienie. zapewniamy też dla kandydatów wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym i relokacyjny.
Zatem, w przypadku relokacji i przeprowadzki do Polski z rodziną – pomagamy w formalnościach związanych z całym procesem.
Należy tez podkreślić, że współpracujemy ze szpitalami, ośrodkami medycznymi, które przygotowały juz dla lekarzy aplikujących z Ukrainy czy Białorusi
specjalny program adaptacyjny obejmujący dodatkową pomoc związaną z przeprowadzką do Polski, w tym m.in doszkolenie języka polskiego czy mieszkanie służbowe.
Rekrutacja lekarzy specjalistów – praca dla internisty, anestezjologa, pediatry, pulmonologa. Aplikuj na nowe oferty pracy dla lekarzy specjalistów w Polsce na różne terminy 2021.

 

Udostępnij Zobacz wszystkie aktualności