Aktualności

ProworkPL MED rekrutacja lekarze i pielęgniarki 2020

ProworkPL MED rekrutacja lekarze i pielęgniarki 2020. Rekrutacja kadry medycznej kwiecień 2020. Aktualna baza lekarzy i pielęgniarek dla szpitali
i placówek medycznych w okresie pandemii koronawirusa. Szybki proces rekrutacji – bezpieczna i sprawna rekrutacja zdalna dla personelu medycznego.
Jak znaleźć pracę w okresie pandemii?
Zarejestruj się z ProworkPL MED i sprawdź aktualne oferty dla lekarzy i pielęgniarek oraz innego personelu medycznego w prywatnych placówkach medycznych. Dostępne oferty na kontrakt, umowę zlecenie, umowę o pracę na terenie całej Polski.
Ze względu na stan epidemii koronawirusa, wiele placówek wprowadza ograniczenia i wymóg pracy tylko w wybranej placówce medycznej. Pracodawcy na bieżąco aktualizują procedury obowiązujące w danej klinice czy szpitalu.

Praca  dla lekarzy i pielęgniarek podczas pandemii koronawirus

Rekrutacja do pracy dla medyków prowadzona jest zdalnie – rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzane są telefonicznie czy przez Skype. Obowiązuje uproszczona procedura  związana z zatrudnieniem dla lekarzy i pielęgniarek na umowy kontraktowe b2b, czy umowe zlecenie. W przypadku umowy o pracę lekarze i pielęgniarki w okresie pandemii – zgodnie z aktualnym rozporządzeniem Ministerstwa  Zdrowia obowiązuje uproszczona procedura dot. badań medycyny pracy w okresie epidemii koronowirusa. W przypadku braku dostępności lekarza medycyny pracy – odpowiednie zaświadczenie może wydać inny lekarz podczas wizyty lekarskiej lub w trybie teleporady.  

Aktualne oferty pracy dla lekarzy i pielęgniarek w szpitalach i klinikach w Polsce
ProworkPL MED rekrutacja lekarze i pielęgniarki 2020

Udostępnij Zobacz wszystkie aktualności