Aktualności

ProworkPl majowe zmiany – Native English teachers and bilingual nannies Warsaw, Poland

Minęła majówka i od dziś uruchamiamy nową wersję naszego serwisu www.prowork.pl!
Aplikuj na nowe oferty pracy dla nauczycieli i dwujęzycznych niań  i śledź nasze aktualności na
Facebooku ProworkPL Native English Teachers and Bilingual Nannies Poland – aktualności i nowe oferty pracy dla nauczycieli, opiekunów i dwujęzycznych niań w Warszawie i w Europie.
i Instagramie @TeachinPoland – głównie aktualności dla nauczycieli angielskiego z zagranicy /Native English Teachers, którzy pracują lub planują podjąć pracę w Polsce jako nauczyciel angielskiego/ English Teacher, asystent językowy, wychowawca w przedszkolu itp,
Native English teachers and bilingual nannies Warsaw, Poland. Obecnie  będziemy prowadzić rekrutację w 2 głównych obszarach:
1. Edukacja i praca dla nauczycieli – praca dla nauczycieli w Warszawie i w całej Polsce i oferty pracy głównie w niepublicznych szkołach i przedszkolach oraz szkołach językowych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska: nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel /wychowawca w przedszkolu, dyrektor przedszkola, asystent językowy i nauczyciel z ojczystym angielskim ? Native English speaking Teacher
2. Dwujęzyczne nianie i opiekunki / Bilingual nannies – praca dla niań i opiekunek z biegłym angielskim, rosyjskim, francuskim, hiszpańskim, chińskim. Oferty pracy dla dwujęzycznych niań /w tym native English/Russian/French/Spanish  speakers do prywatnej opieki i edukacji językowej dla rodzin w Warszawie i w całej Polsce i Europie ( za granicą oferty pracy jako niania w Szwajcarii). Oferty pracy dla dwujęzycznych niań w Warszawie/ głównie dla rodzin międzynarodowych /expat families.

Serwis www.prowork.pl będzie systematycznie rozwijany i dostosowywany do naszych projektów rekrutacyjnych jak i wchodzących wkrótce w życie nowych przepisów ochrony danych osobowych w Europe RODO. Zadbamy aby Twoje dane były przetwarzane bezpiecznie i wyłącznie w celu rekrutacji na zgłoszone przez ciebie stanowiska czy procesy rekrutacyjne.
W celu polepszenia jakości naszych usług – zapraszamy do zgłaszania Twoich uwag na email: hr@prowork.pl

PROWORK.PL – Native English teachers and Bilingual Nannies in Warsaw, Poland! Teach, Care & Share your experience! Work in Poland and Europe.

Udostępnij Zobacz wszystkie aktualności