Aktualności

Pre-registred NURSE pomoc pielęgniarki praca Anglia 2019

Pre-registred NURSE pomoc pielęgniarki praca Anglia 2019. Polskie pielęgniarki/ pielęgniarze  będące/y  w trakcie procesu rejestracji w brytyjskich izbach pielęgniarskich NMC mogą podjąć w okresie przejściowym ciekawą pracę w Wielkiej Brytanii jako pre-registred nurse / nurse assistant – POMOC pielęgniarki/ pielęgniarza.
Przede wszystkim praca na tym stanowisku pozwoli na sprawne dokształcenie i uzupełnienie znajomości języka angielskiego co jest niezbędne do zdania egzaminu językowego IELTS Academic lub OET test. Jak wiadomo, od 2 lat warunkiem otrzymania prawa do wykonywania zawodu pielęgniarki w Wielkiej Brytanii jest zdanie a określonym poziomie jednego z wymienionych testów językowych.

W związku z tym wymogiem, wydaje się, że znacznie łatwiej jest uczyć się angielskiego i przygotowywać do egzaminu językowego w naturalnym środowisku angielskojęzycznym w pracy i /lub na kursach językowych w Wielkiej Brytanii.
W rezultacie praca jako pre-registred nurse i wspieranie pielęgniarek/ RGN nurses w ich codziennych obowiązkach to też oczywiście dobra praktyka przed samodzielnym podjęciem pracy jako pielęgniarka  po uzyskaniu w NMC rejestracji i PIN number.

Praca jako pre-registred nurse w Anglii bez rejestracji 

Warto zaznaczyć, że obecnie brytyjscy pracodawcy, rekrutujący personel medyczny z ProworkPL oferują stanowiska jako POMOC pielęgniarki – pre-registered NURSE – średnie stawki na tym stanowisku, w zależności od lokalizacji i doświadczenia kandydata to  9.00 – 12.00 funtów/ godz  oraz Pielęgniarka/ Pielęgniarz – RGN Nurse – średnie stawki to 16.00- 19.00 funtów/ godz brutto.
Ponadto, w zależności od oferty, zazwyczaj pracodawcy oferują opcjonalnie bezpłatny przelot do UK, pomoc w wynajęciu i opłaceniu zamieszkania w pobliżu miejsca pracy (niektóre oferty bezpłatne zamieszkanie przez pierwsze 1-2 miesiące). Dodatkowo wsparcie w relokacji z rodziną do Wielkiej Brytanii.

Praca dla pielęgniarek Anglia 2019. Jak znaleźć pracodawcę i mieszkanie w UK przed Brexitem?

Pracodawcy brytyjscy współpracujące z ProworkPL – zawsze zapewniona praca dla pielęgniarek, pomocy pielęgniarek i opiekunów medycznych na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą w UK. ProworkPL zapewnia pomoc w doborze odpowiedniego pracodawcy w branży medycznej w wybranej przez Ciebie lokalizacji w UK.
Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z poszukiwaniem pracy i podpisaniu umowy o pracę. Nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów poszukujących pracy.
Jeśli planujesz pierwszą pracę czy powrót do UK, zobacz aktualne oferty pracy opieka medyczna Anglia i cała Wielka Brytania na stronie ProworkPL.  

Praca dla pielęgniarek Anglia 2019 bez rejestracji / w trakcie rejestracji w NMC. Praca dla opiekunów w Anglii / domy opieki i ośrodki rehabilitacyjne w UK. Zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty na różne terminy w 2019 dla pielęgniarek i opiekunów w Anglii. Zaplanuj Twoją pracę w Anglii jeszcze przed Brexitem. Pracuj w UK na starych zasadach jako pielęgniarz/ pielęgniarka.

Udostępnij Zobacz wszystkie aktualności