Aktualności

Pre-registred nurse czyli praca dla pielęgniarki bez rejestracji

Pre-registred nurse czyli praca dla pielęgniarki bez rejestracji to dobre rozwiązanie aby podszkolić angielski i zdobyć doświadczenie zawodowe. Jeśli planujesz podjęcie pracy w Wielkiej Brytanii jako pielęgniarz/ pielęgniarka bezpośrednio po studiach pielęgniarskich czy w późniejszym etapie kariery, konieczne jest uzyskanie prawa wykonywania zawodu pielęgniarza/ pielęgniarki w Wielkiej Brytanii i posiadanie ważnego PIN number. W tym celu należy zarejestrować się w brytyjskich izbach pielęgniarskich NMC, uzupełnić wymaganą aplikację wraz z dokumentami ( w tym dyplom ukończenia studiów pielęgniarskich, zaświadczenie z polskich izb pielęgniarskich). Ponadto co najważniejsze należy dołączyć certyfikat językowy IELTS z potwierdzeniem zdania egzaminu językowego.
Ze względu na wymagany certyfikat językowy, warto podjąć w okresie przejściowym pracę w UK
jako pomoc pielęgniarki – pre-registred nurse czy jako opiekun / healtcacre assistant! Pozwoli to na intensywna i skuteczną naukę angielskiego zarówno w pracy jak i na kursie językowym ( zwykle możesz zapisać się do lokalnej szkoły językowej przygotowującej do IELTS)! Należy też dodać, że wielu pracodawców zapewnia wsparcie dla pielęgniarek w przygotowaniu do egzaminu np indywidualne zajęcia z tutorem. Jeśli tylko zdasz egzamin i uzyskasz rejestrację w NMC i PIN number, możesz rozpocząć pracę w zawodzie pielęgniarka w Wielkiej Brytanii. Możesz zmienić stanowisko na RGN nurse i  kontynować pracę u danego pracodawcy, bądź rozwijać karierę pielęgniarską u innych pracodawców w UK.
Najważniejszy jest jednak pierwszy krok skutecznie przygotowanie do egzaminu językowego IELTS i szybkie uzyskanie prawa wykonywania zawodu pielęgniarki w UK!
Średnie stawki oferowane w Wielkiej Brytanii na stanowisku  pre-registred nurse ( wykształcenie pielęgniarskie, w trakcie rejestracji) to 9.00- 13.00 funtów/ godz. lub jako care assistant to 8.25 – 9.50 funtów/ godz
Skorzystaj z pomocy ProworkPL MED i podejmij pracę od zaraz jako pre-registred NURSE ( bez rejestracji)! Pracuj w opiece medycznej i szlifuj angielski z native speakerami w pracy i na kursach językowych.
Pracodawcy współpracujący z ProworkPL MED, prywatne domy opieki i kliniki na terenie Anglii i Wielkiej Brytanii, zapewniają:
– bezpośrednie zatrudnienie i umowę o pracę jako pre-registred nurse i docelowo  jako RGN nurse
– zagwarantowaną ilośc godzin w kontrakcie+ opcjonalnie nadgodziny
– pomoc w wynajęciu/ opłaceniu zamieszkania w pobliżu pracy ( nie musisz szukać/ wynajmować  mieszkani na własną rękę)
– bezpośrednią rozmowę na Skype i podpisanie pisemnej umowy z warunkami zatrudnienia przed wyjazdem.
– płatny urlop wypoczynkowy, posiłki w pracy i inne świadczenia pracownicze
– ( jeśli wymagane) wsparcie w relokacji z rodziną i zamieszkaniu w pobliżu miejsca pracy
Zatem jeśli planujesz pracę jako pielęgniarz/ pielęgniarka w Wielkiej Brytanii, zarejestruj się na ProworkPL MED i sprawdź aktualne oferty pracy dla pielęgniarek w Anglii,  zobacz praca jako pomoc pielęgniarki pre-registred nurse Anglia.
Współpracujemy bezpośrednio ze sprawdzonymi pracodawcami z całej Wielkiej Brytanii.  Jeśli szukasz oferty dla pielęgniarki w wybranym rejonie UK, planujesz przeprowadzkę do danego miasta czy hrabstwa w Anglii, skontaktuj się z ProworkPL MED! Pomożemy Ci w doborze najlepszego pracodawcy! Doradzimy jak dokonać rejestrację w NMC i uzyskać prawo wykonywania zawodu pielęgniarki w UK! Info na www.prowork.pl

 

 

 

Udostępnij Zobacz wszystkie aktualności