Aktualności

Praca lekarz Internista bez nostryfikacji

Praca lekarz internista bez nostryfikacji. ProworkPl MED, w imieniu swojego klienta, szpitala w Wielkopolsce
prowadzi rekrutację lekarzy specjalistów – oferta pracy dla lekarza internisty oraz lekarza anestezjologa do pracy w pełnym wymiarze godzin. Szpital oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia i pakiet relokacyjny – bezpłatnie służbowe mieszkanie.
Praca Lekarze specjaliści z Ukrainy, Białorusi czy innych krajów spoza Unii – wymagane kwalifikacje do uzyskania czasowego Prawa Wykonywanie zawodu lekarza w Polsce. Jest to  min. ukończone studia medyczne oraz specjalizacja lekarska i minimum 3 lata stażu zawodowego w szpitalu. Praca dla lekarzy bez nostryfikacji i rekrutacja kadry medycznej dla szpitali – zobacz aktualne oferty dla lekarzy z ProworkPL MED. Jobs for doctors and nurses in Poland 2021

Jak znaleźć pracę dla lekarza w Polsce bez nostryfikacji? Nowe przepisy dla lekarzy i pielęgniarek z zagranicy. Rejestracja dla medyków i aktualne oferty pracy dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce

Szczegółowe pytania i informacje o rekrutacji lekarzy i pielęgniarek dla szpitali w Polsce email: opieka@prowork.pl lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego z ProworkPL MED Rekrutacja kadry medycznej.

Jak zatrudnić lekarzy z zagranicy? Informacje dla szpitali i podmiotów medycznych Rekrutacja lekarzy i pielęgniarek dla szpitali w Polsce.

Udostępnij Zobacz wszystkie aktualności