Aktualności

Praca Junior Nanny Szwajcaria 2018 przelot gratis

Praca Junior Nanny Szwajcaria 2018 przelot gratis

Praca Junior Nanny z zamieszkaniem w Szwajcarii od sierpnia/września 2018. Prowork.Pl w imieniu klientów w Szwajcarii rekrutuje na stanowiska live in  junior nanny i nanny.  Wymagane doświadczenie z dziećmi i znajomość angielskiego lub niemieckiego/ francuskiego.

Klient Prowork.PL, prywatne rodziny ze Szwajcarii poszukują do pracy jako junior nanny / opiekunka do dzieci z zamieszkaniem. Główne obowiązki: wożenie dzieci do/ze szkoły, przygotowywanie posiłków, pomoc w odrabianiu lekcji, zabawy z dziećmi itp. Są to oferty pracy z zamieszkaniem/ live in junior nanny/ opiekunka do dzieci w Szwajcarii, obecnie dostępne rodziny poszukujące nanię z następujących miast: Zurich, okolice Zurichu, Lozanna, Zug, Genewa, Wintertur i inne miasta. Proces rekrutacyjny indywidualny w przypadku każdego pracodawcy, zazwyczaj rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą na Skype, niektóre oferty, pracodawca szwajcarski zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną w Szwajcarii/ weekend interview i w takim przypadku opłacone są koszty podróży i zakwaterowania podczas weekend interview. W przypadku akceptacji kontrakt jest podpisywany w Polsce bezpośrednio z Pracodawcą szwajcarskim i zatrudnienie wg przepisów prawa szwajcarskiego. Praca Junior nanny czy niania u prywatnych rodzin w Szwajcarii, zazwyczaj połączona jest z opcją z zamieszkaniem i wyżywieniem u pracodawcy ( niewielka ilość ofert bez zamieszkania.  Wynagrodzenie dla niani jest ustalane indywidualnie w zależności od oferty pracodawcy/rodziny i wynosi co najmniej 18.90 CHF ( franków szwajcarskich) brutto/ godz. Oferty jako Junior nanny – to zazwyczaj 30-35 godzin tygodniowo, natomiast praca jako full time nanny in Switzerland/ praca jako niania w Szwajcarii to zazwyczaj 40-45 godzin tygodniowo.
W przypadku oferty typu live – in/ z zamieszkaniem – w kontrakcie potrącone jest 990 CHF na ryczałtowe koszty wyżywienia i zamieszkania, zgodnie z obowiązującymi przepisami w Szwajcarii.
Niania w Szwajcarii ma również zagwarantowany płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 4-5 tygodni/rocznie, w zależności od kantonu zatrudnienia. Jak podjąć pracę jako junior nanny lub nanny w Szwajcarii? Zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty pracy w Szwajcarii. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, skontaktujemy się z Tobą i celu dalszej rekrutacji do pracy w Szwajcarii. Jeśli masz wymagane doświadczenie i znasz dobrze j. angielski czy niemiecki/francuski i chcesz podjąć stałą pracę w Szwajcarii, czekamy na Twoje zgłoszenie! Rozpocznij karierę jako niania w Szwajcarii i zamieszkaj w tym pięknym i przyjaznym kraju. Jeśli masz już doświadczenie jako Au Pair za granicą, np. Au Pair USA czy Au pair Anglia, będzie to dodatkowym atutem! Mile również widziane doświadczenie w pracy jako niania, praca z dziećmi na obozach, w przedszkolu itp.

Rozpoczęcie pracy – różne terminy 2018. Zarejestruj się na ProworkPL już teraz i aplikuj na oferty pracy Szwajcaria 2018!
Zobacz WSZYSTKIE aktualne oferty pracy Szwajcaria

Wymagania

1-2 letnie doświadczenie poparte referencjami w pracy z dziećmi
Dokładność i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy
Niania musi znać angielski lub niemiecki/ francuski
Prawo jazdy ( większość ofert praca nianai szwajcaria wymagane prawo jazdy)
Gotowość do podjęcia pracy jako junior nanny w Szwajcarii z zamieszkaniem/live in nanny
Doświadczenie  jako au pair, niania  czy wykształcenie związane z nauczaniem/ opieką/ opieką medyczną mile widziane!

Warunki

Umowa o pracę – etat  junior nanny 30- 35 godz./ tydz. / nanny 40-45 godz/tydz
Stały kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą szwajcarskim
Wynagrodzenie dla junior nanny minimum 1500 CHF netto mies/ wg stawki od 18.90 CHF brutto/ godz
Ubezpieczenie i urlop wypoczynkowy (ok. 4 tyg. rocznie)
Zapewnione zamieszkanie i wyżywienie (opcja – nanny live-in)
Przelot z Polski do Szwajcarii opłacony przez pracodawcę ( większość ofert)

Procedura rekrutacyjna

Pracuj jako junior nanny lub nanny w Szwajcarii. Jeśli masz dobre doświadczenie jako au pair czy niania i chcesz pracować w Szwajcarii 2018, zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, skontaktujemy się z Tobą w celu dalszej rekrutacji.

Prowork PL Bilingual Teachers and childcare staff recruitment. www.prowork.pl
Teaching jobs in Poland – work for private kindergartens and schools in Warsaw
Nanny and childcare jobs in Poland and Europe.
Rekrutacja profesjonalny personal do nauczania i opieki nad dziećmi. Nie pobieramy żadanych opłat od osób poszukujących pracy za granicą. Oferty pracy dla nauczycieli w prywatnych szkołach i przedszkolach Warszawa. Opieka nad dziećmi praca dla niani Polska i Europa.

Udostępnij Zobacz wszystkie aktualności