Aktualności

Praca dla Radiologa online telemedycyna

Praca dla Radiologa online telemedycyna. 
Pilnie! Praca zdalna dla lekarza Radiologa. Klient ProworkPl MED, prywatna klinika zatrudni Lekarza radiologa – praca w trybie zdalnym badania TC, RTG, RM. Aktualne oferty pracy 2023 dla lekarzy, w tym oferty dla lekarzy bez nostryfikacji, z Ukrainy i Białorusi – prywatne kliniki i szpitale w całej Polsce – aplikuj z www.prowork.pl

Klient ProworkPl, prywatna klinika specjalistyczna w Polsce zatrudni lekarza RADIOLOGA do diagnostyki TC, RTG, RM. Praca w trybie zdalnym – grafik pracy do ustalenia. Ponadto, w przypadku aplikacji lekarzy z poza UE m.in Ukrainy czy Białorusi – pomoc w szybkim uzyskaniu Prawa Wykonywania Zawodu  Lekarza w Polsce.

Wymagania dla radiologa praca zdalna

Wykształcenie medyczne i ukończona specjalizacja lekarska z radiologii
Doświadczenie w diagnostyce TC, dodatkowo RTG i RM.
Gotowość do pracy w trybie zdalnym. Elastyczny grafik pracy online.

W przypadku aplikacji kandydatów lekarzy specjalistów z poza UE np. Ukrainy czy Białorusi – pomoc pracodawcy w szybkim  otrzymaniu czasowego Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza w Polsce zgodnie z aktualnymi przepisami.

Warunki zatrudnienia dla radiologa praca online telemedycyna

Współpraca na podstawie  umowy o pracę lub kontrakt
Praca z wykorzystaniem nowoczesnych technologii medycznych i sprzętu
Jeśli dotyczy/ Praca dla lekarzy bez nostryfikacji z spoza UE, w tym z Ukrainy i Białorusi – szybki proces rekrutacyjny dla lekarzy i pomoc w uzyskaniu  PWZ Lekarza w Polsce i wsparcie w relokacji

Procedura rekrutacyjna praca dla radiologa online telemedycyna

ProworkPL MED rekrutacja kadry medycznej w Polsce. Praca dla lekarzy i pielęgniarek.
Zarejestruj się na www.prowork.pl. Aplikuj na aktualne oferty pracy dla lekarzy i  pielęgniarek/ pielęgniarzy w Polsce. Program rekrutacyjny dla lekarzy z poza UE, w tym praca dla lekarzy bez nostryfikacji z Ukrainy i Białorusi. Podaj swoje kryteria – wybierz najlepsze oferty dla lekarzy prywatne kliniki i szpitale cała Polska. Wybierz najlepszą ofertę i podpisz kontrakt bezpośrednio z pracodawcą prywatny sektor usług medycznych.

O Proworkpl rekrutacja lekarzy i pielęgniarek dla szpitali i klinik

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia – certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Udostępnij Zobacz wszystkie aktualności