Aktualności

Praca dla Pielęgniarki z rosyjskim praca Warszawa pilnie

Praca dla Pielęgniarki z rosyjskim praca Warszawa pilnie.

Klient ProworkPl MED, duże Centrum Opieki Długoterminowej Warszawa zatrudni pielęgniarza/ pielęgniarkę z rosyjskim na umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie dla Pielęgniarki i zatrudnienie na umowę o pracę. Pracuj w nowoczesnej placówce medycznej i zdobywaj doświadczenie! Pielęgniarki z zagranicy, w tym praca dla Pielęgniarki z Ukrainy i Białorusi, teraz uproszczona procedura i czasowe prawo wykonywania zawodu.
Rozpocznij już teraz karierę w pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka Warszawa  pilnie Listopad 2021. ProworkPL MED  aktualne oferty dla pielęgniarek – zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty. Dodatkowo podaj też swoje preferencje i oczekiwane warunki zatrudnienia – pomożemy Ci znaleźć zaufanego pracodawcę.

Klient ProworkPl MED, nowoczesne centrum opieki długoterminowej Warszawa zatrudni pielęgniarkę/ pielęgniarza z rosyjskim na pełny etat/ umowę o pracę – praca 40 godz/ tydzień. Twoje obowiązki obejmują świadczenie opieki pielęgniarskiej nad pacjentami seniorami placówki –  opieka geriatryczna.

Warto podkreślić, że są mile widziani kandydaci rozpoczynający karierę pielęgniarską! Podejmij pracę jako pielęgniarka w nowoczesnej placówce opiekuńczej! Złóż aplikację z ProworkPL MED i zdobywaj doświadczenie pielęgniarskie jako Pielęgniarz/ Pielęgniarka Warszawa.
 W przypadku kandydatów z zagranicy, np. Pielęgniarki z Ukrainy i Białorusi – pomoc w uzyskaniu czasowego prawa wykonywania zawodu pielęgniarki i szybka procedura rekrutacyjna! Ponadto, sprawna procedura rekrutacyjna i podpisanie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Termin rozpoczęcia pracy dostosujemy elastycznie do preferencji kandydata. Rozmowa kwalifikacyjna PILNIE w Warszawie

Wymagania do pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka: 
– wykształcenie kierunkowe min. licencjat z pielęgniarstwa
– prawo wykonywania zawodu pielęgniarki  lub uprawnienia uzyskania czasowego PWZ dla pielęgniarek z Ukrainy, Białorusi i innych krajów spoza UE. Zapewniona pomoc w uzyskaniu PWZ I złożeniu Wniosku do Ministra Zdrowia
– znajomość rosyjskiego lub ukraińskiego będzie dodatkowym atutem
– znajomość polskiego

Warunki zatrudnienia jako pielęgniarka

– pracodawca oferuje dla pielęgniarek zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
zmiany 12 godzinne – indywidualny grafik pracy
Ponadto, jeśli dotyczy/ Praca dla pielęgniarek z zagranicy, w tym Praca dla Pielęgniarek z Ukrainy i Białorusi, pomoc w relokacji i uzyskaniu czasowego Prawa wykonywania zawodu Pielęgniarki w Polsce. Teraz zgodnie z nowym prawem czasowo obowiązuje uproszczona procedura bez nostryfikacji dyplomu.

Procedura rekrutacyjna

W przypadku zainteresowania pracą jako Pielęgniarz/ pielęgniarka  centrum opiekuńcze  Warszawa lub w innych rejonach  w Polsce, zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz swoje CV.  Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek/ pielęgniarzy w Polsce. Wybierz i negocjuj najlepszą ofertę i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Szukasz pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka w Polsce? Skontaktuj się z ProworkPL MED, pomożemy Ci umówić spotkanie bezpośrednio z zaufanym Pracodawcą  i wynegocjować najlepsze stawki dla Ciebie!

O Proworkpl MED Rekrutacja Kadry Medycznej

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia – certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Udostępnij Zobacz wszystkie aktualności