Aktualności

Praca dla Pielęgniarek Niemcy 3500 euro/ mies szpitale

Praca dla Pielęgniarek Niemcy 3500 euro/ mies szpitale. Praca dla PIELĘGNIAREK Niemcy luty 2022. Klient ProworkPL, firma medyczna w Niemczech zatrudni pielęgniarki z niemieckim  do pracy w prywatnych szpitalach/ klinikach Hamburg, Freiburg, Berlin, Bonn, Hannover, Lipsk inne miasta NIEMCY. Wynagrodzenie od 3500 euro/ mies + dodatki.
Szukasz pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka w Niemczech? Zatem, zarejestruj się na www.prowork.pl i pracuj w Niemczech. Pracodawca zapewnia zamieszkanie i formalnościach związanych z uzyskaniem Prawa Wykonywania Zawodu Pielęgniarki w Niemczech.

Pracodawca w Niemczech klient Prowork.PL, zatrudni

PIELĘGNIARKI z niemieckim do pracy w szpitalu/ klinice we Freiburgu lub Hamburgu, ponadto inne lokalizacje Niemcy. Wymagane wykształcenie pielęgniarskie  minimum licencjat i znajomość niemieckiego od poziomu A1/ A2. Ponadto, jeśli wymagane/ pracodawca pomaga w uzyskania pełnego Prawa Wykonywania Zawodu Pielęgniarki w Niemczech.

Zobacz Twoje opcje zatrudnia jako pielęgniarka Niemcy

1. Krankenpfleger/ Pielegniarka/ Pielęgniarz

Praca jako pielęgniarka z nostryfikacją dyplomu w Niemczech. Wynagrodzenie od 3500 Euro brutto/ mies / 160 godz miesięcznie + dodatki.
Należy też dodać, że te stawki są do dalszej negocjacji w zależności od Twoich kwalifikacji.
Ponadto, Twoje dodatki  do pensji: a) zmiany w sobotę od 13:00 do 23:00 –  7,5% b) Praca nocna (22:00 do 6:00) – 15% c) zmiany w niedziele –  25% d) Praca w święta –  35%

2. Hilfskraft / Pomoc Pielęgniarki/ Pielęgniarza

Tu warto również zaznaczyć, że nie jest wymagane doświadczenie, praca w okresie oczekiwania na uznanie kwalifikacji pielęgniarskich i/ lub w okresie doszkalania znajomości j. niemieckiego.  Wynagrodzenie dla Hilfskraft – od 15 euro/ godz. + dodatki/ do negocjacji.
Należy też podkreślić, że mile są widziani absolwenci kierunków pielęgniarskich oraz pielęgniarze/ pielęgniarki z doświadczeniem w pracy w UE. Aplikuj z Proworkpl MED i pracuj jako pielęgniarka w Niemczech. Dodatkowo, pracodawca zapewnia dla pielęgniarek zakwaterowanie oraz, jeśli wymagane szkolenie z języka niemieckiego czy przeprowadzenie procedury uznania kwalifikacji pielęgniarskich w Niemczech.

Wymagania do pracy jako pielegniarka Niemcy

znajomość języka niemieckiego –  minimum poziom od A1/ A2
wykształcenie pielęgniarskie, minimum licencjat z pielęgniarstwa
gotowość do podjęcia pracy w Niemczech jako pielęgniarz/ pielęgniarka  luty – marzec 2022 – Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą niemieckim.
Mile widziane również pielęgniarki z Ukrainy i Białorusi ze znajomością Niemieckiego. Pracodawca zapewnia pomoc w uzyskaniu wizy i nostryfikacji dyplomu w Niemczech.

Warunki pracy jako pielęgniarki Niemcy

Stanowisko: Pielęgniarka/ pielęgniarz lub Pomoc pielęgniarki praca w Niemczech
Godziny pracy: pełny etat 160 godz/ mies
Wynagrodzenie: Pielęgniarka/ pielęgniarz praca Niemcy od 3500 euro brutto/ mies  do negocjacji + dodatki
Pomoc pielęgniarki  od 15 euro brutto/ godz praca Pomoc pielęgniarki.
Zamieszkanie: zamieszkania w pobliżu miejsca pracy zapewnione przez pracodawcę.
Lokalizacja: prywatne szpitale/ kliniki Freiburg, Hamburg oraz inne miasta w Niemczech
Kontrakt z pracodawcą: umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą niemieckim.
Pomoc w szybkim uznaniu kwalifikacji i uzyskaniu Prawa Wykonywania Zawodu Pielęgniarki w Niemczech.
Ponadto też, jeśli wymagane/ pomoc w szkoleniu z języka niemieckiego

Procedura rekrutacyjna dla pielęgniarek Niemcy

Jeśli chcesz pracować jako pielęgniarz/ pielęgniarka w Niemczech zarejestruj się z Proworkpl MED i rozpocznij pracę jako pielęgniarka w Niemczech. Pracuj i zamieszkaj w Niemczech.
Po otrzymaniu Twojej rejestracji  na Proworkpl MED  i Twojego CV, skontaktujemy się z Toba i umówimy Cię na rozmowę Skype bezpośrednio z pracodawcą w Niemczech.

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia – certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Udostępnij Zobacz wszystkie aktualności