Aktualności

Praca dla lekarzy z Ukrainy rekrutacja kadry medycznej 2021 sierpień

Praca dla lekarzy z Ukrainy rekrutacja kadry medycznej 2021 sierpień.
Szpitale i inne placówki medyczne w Polsce zatrudniają personel medyczny, lekarzy i pielęgniarki spoza UE, w tym medyków z Ukrainy i Białorusi. Należy dodać, że zgodnie z nową ustawą, obowiązującą od stycznia br, lekarze i pielęgniarki z zagranicy obecnie mogą podjąć pracę w Polsce bez nostryfikacji, na podstawie Decyzji I zgody Ministra Zdrowia na wykonywanie zawodu Lekarza czy Pielęgniarki w Polsce. Nowe przepisy umożliwiają wielu szpitalom i innym podmiotom medycznym uzupełnienie kadry medycznej i sprawne pozyskanie zatrudnienie lekarza specjalisty czy pielęgniarki.

Rekrutacja lekarzy z Ukrainy. Jak zatrudnić lekarza z zagranicy?

Proworkpl MED Rekrutacja kadry medycznej od wielu lat specjalizuje się w rekrutacji personelu medycznego dla szpitali, klinik medycznych i innych placówek medycznych. Współpracujemy zarówno z małymi podmiotami medycznymi, przychodniami lekarza rodzinnego, centrami medycznymi jak i dużymi szpitalami czy placówkami sieciowymi.

Proworkpl MED prowadzi rekrutację lekarzy specjalistów indywidualnie dla każdego klienta.

Rekrutacja jest prowadzona zgodnie z podanymi kryteriami i lokalizacją szpitala/ placówki medycznej.
Zatem przy rekrutacji lekarzy z Ukrainy czy Białorusi, zapewniamy pomoc w przygotowaniu Wniosku do Ministra Zdrowia i uzyskaniu Prawa Wykonywania Zawodu.
Jednocześnie gwarantujemy dla placówki medycznej pełne wsparcie w pozyskaniu odpowiednich kandydatów i uzyskaniu PWZ wymaganego do podjęcia pracy w Polsce.

Proworkpl MED gwarantuje dla Pracodawców konkurencyjne koszty usługi rekrutacyjnej oparte na success fee. Zatem Pracodawca ponosi koszty rekrutacji wyłącznie w przypadku zatrudnienia kandydata rekomendowanego przez Proworkpl MED. Współpraca z Proworkpl MED to bezpłatny dostęp do bazy talentów i wykwalifikowanej kadry medycznej, w tym lekarze i pielęgniarki z Ukrainy i Białorusi. Zobacz wybrane rekrutacje i oferty pracy dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce.

Zatrudnienie Lekarza z Ukrainy. Jak długo trwają formalności.

Rekrutacja kadry medycznej z Proworkpl MED umożliwia sprawne pozyskanie lekarzy
i pielęgniarek z Ukrainy i Białorusi. Poszukiwanie lekarzy specjalistów i innych medyków jest indywidualne dla każdego klienta i ten etap zajmuje od kilku dni do kilku miesięcy. Jest to uzależnione m.in od kryteriów i warunków zatrudnienia, lokalizacji.
Następnie, etap uzyskania Decyzji Ministra Zdrowia to 30 dni od daty złożenia Wniosku przez Kandydata.

Czy Lekarze z Ukrainy i Białorusi znają język polski? 

W jakim stopniu lekarz/ pielęgniarka z zagranicy zna język polski? To pytanie zadają nam wszyscy pracodawcy, którzy planują zatrudnić lekarza z Ukrainy czy Białorusi. Należy podkreślić, że lekarze z zagranicy planujący pracę w Polsce zapisują się na kursy języka polskiego i przygotowują się do pracy jako lekarz w Polsce. Zatem zarówno motywacja do nauki jak i podobieństwo języków sprawiają, że lekarze zazwyczaj znają język polski lub intensywnie doszkalają nasz język.

Praca dla lekarzy z Ukrainy rekrutacja kadry medycznej 2021 sierpień.
Jak zatrudnić lekarzy i pielęgniarki z Ukrainy i Białorusi? Skontaktuj się z Proworkpl MED i zamów rekrutację personelu medycznego dla swojego szpitala czy placówki medycznej. Profesjonalna i kompleksowa rekrutacja kadry medycznej dla placówek medycznych w całej Polsce. informacje: recruitment@prowork.pl luz zarejestruj się i prześlij zapytanie/ zgłoszenie
rekrutacyjne. Zapytania/ rejestracja dla nowych Klientów

Udostępnij Zobacz wszystkie aktualności