Aktualności

Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce 2020

Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce 2020. Aktualne oferty pracy dla medyków w prywatnych placówkach
– szpitalach i klinikach w okresie epidemii i ograniczeń w funkcjonowaniu placówek medycznych.
Prywatne szpitale i kliniki w Polsce stopniowo wznawiają planowe zabiegi medyczne i konsultacje dla pacjentów. Jednocześnie w wielu przypadkach modyfikują procedury medyczne pod kątem bezpieczeństwa dla personelu i pacjentów. Pracodawcy w sektorze medycznym wznawiają też rekrutację na stanowiska dla lekarzy, pielęgniarek i innego personelu medycznego.
Oferowane stanowiska dla lekarzy, w tym stomatologów i pielęgniarek na umowy kontraktowe jak i (do wyboru na podstawie umowy o pracę). W przypadku medyków – lekarzy i pielęgniarek, którzy decydują się na relokację i powrót z kontraktów za granicą, wiele prywatnych szpitali i klinik w Polsce oferuje obecnie pakiety relokacyjne i pomoc w przeprowadzce z rodziną do nowego miejsca pracy. Jeśli rozważasz ponowne podjęcie pracy w Polsce jako lekarz, lekarz stomatolog czy pielęgniarz/ pielęgniarka – zarejestruj się z ProworkPL prześlij CV.
Porównaj aktualne oferty dla medyków. Podaj swoje kryteria odnośnie poszukiwanej pracy, preferowanego wynagrodzenia, rodzaju prywatnej kliniki czy szpitala – pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę pracy w prywatnej placówce medycznej. Aktualne oferty pracy dla lekarzy i pielęgniarzy/ pielęgniarek w Polsce czerwiec/ lipiec 2020. Zapewniona sprawna rekrutacja zdalna – rozmowa z pracodawcą telefonicznie/ Skype.

Udostępnij Zobacz wszystkie aktualności