Aktualności

Praca dla lekarzy i mieszkanie służbowe szpital Wielkopolska 2021

Praca dla lekarzy i mieszkanie służbowe szpital Wielkopolska 2021. ProworkPl MED w imieniu swojego klienta, szpitala w Wielkopolsce rozpoczęło rekrutację lekarzy specjalistów. Szpital zatrudni pilnie lekarza Internistę, lekarza anestezjologa i lekarza chirurga i oferuje dla kandydatów bezpłatnie służbowe mieszkania. W związku z nowymi przepisami, lekarze z Ukrainy, Białorusi czy innych krajów spoza UE, mogą podejmować pracę w Polsce na podstawie czasowego Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza.
W związku z tym, lekarze m.in z Ukrainy czy Białorusi mogą aplikować na niniejszą ofertę i skorzystać z programu adaptacyjnego dla lekarzy przygotowanego przez szpital. Jest to m.in. pełne wsparcie w relokacji do Polski, pomoc w przygotowaniu dokumentów, pracę w szpitalu jako asystent lekarza w okresie przejściowym czy  bezpłatnie mieszkanie służbowe. Więcej informacji o tych ofertach pracy dla lekarzy + bezpłatnie mieszkanie służbowe znajdziesz poniżej
Najnowsze oferty pracy dla lekarza internisty, lekarza anestezjologa i lekarza chirurga aktualizacja na stronie ProworkPL MED.

Jak znaleźć pracę dla lekarzy i Pielęgniarek w Polsce 
Medycy z zagranicy, w tym lekarze i pielęgniarki z Ukrainy i Białorusi, którzy planują podjąć pracę w Polsce
od stycznia 2021 mogą skorzystać z szybkiej ścieżki uznania kwalifikacji zawodowych i czasowego pozwolenia na wykonywanie zawodu Lekarza czy Pielęgniarki w Polsce. Można zatem skorzystać z uproszczonej procedury i pracować w zawodzie bez nostryfikacji przez okres do 5 lat.
Jednak, warunkiem złożenia wniosku o uznanie kwalifikacji lekarza czy pielęgniarki w Ministerstwie Zdrowia, m.in jest Zaświadczenie od pracodawcy, który jest gotowy zatrudnić kandydata.
ProworkPL MED wspiera kandydatów w procesie poszukiwania pracodawców. Praca dla lekarzy w Polsce – nowe przepisy 2021 i teraz praca bez nostryfikacji dyplomu. Współpracujemy z wieloma szpitalami i placówkami medycznymi w Polsce – zapewniamy dla lekarzy i pielęgniarek bezpłatną pomoc w znalezieniu pracodawcy. Zwracamy uwagę aby zarówno kandydat jak i szpital spełniali podane kryteria dotyczące kwalifikacji i warunków pracy. Zapraszamy lekarzy specjalistów do współpracy z nami – zarejestruj się z Prowork PL MED, podaj swoje kryteria odnośnie pracy w Polsce i aplikuj na oferty dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce.

Jak zatrudnić lekarzy z Ukrainy i innych krajów spoza UE?

Szpitale, kliniki, placówki rehabilitacyjne czy opiekuńcze, które borykają się z niedoborem kadry medycznej, we współpracy z ProworkPl MED, poszukują lekarzy specjalistów, w tym przede wszystkim medyków z Ukrainy czy Białorusi ze względu na znajomość j. polskiego. Polskie szpitale, w przypadku akceptacji kandydata na stanowisko lekarza specjalisty, wydają pisemne zaświadczenia o gotowości zatrudnienia danego lekarza i zapewniają pomoc w relokacji. Proworkpl MED koordynuje cały proces rekrutacyjny i pomaga zarówno lekarzom jak i pracodawcy w sprawnym załatwieniu formalności.
Po uzyskaniu czasowego Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza, kandydat jest uprawniony do podjęcia pracy w Polsce jako lekarz specjalista. Należy podkreślić, że uzyskane czasowe PWZ Lekarza obowiązuje tylko dla Pracodawcy, który wystawił zaświadczenie o zatrudnieniu i wskazany został we wniosku aplikacyjnym.
Zatem, jeśli szpital planuje zatrudnić lekarzy, zapraszamy do kontaktu z ProworkPL MED. Przygotujemy i prześlemy informacje jak zatrudnić lekarzy z zagranicy, w tym lekarze z Ukrainy i Białorusi.  Ponadto odpowiemy na pytania związane z nową ustawą umożliwiającą szybki proces rekrutacji medyków spoza UE i zatrudnienie lekarzy bez nostryfikacji. Pozyskanie wykwalifikowanej kadry medycznej z zagranicy to szansa na uzupełnienie braków kadrowych w wielu szpitalach i podmiotach medycznych w Polsce. Aktualne Informacje dla placówek medycznych – rekrutacja lekarzy i pielęgniarek z zagranicy, w tym medycy z Ukrainy i Białorusi cała procedura krok po kroku.

Praca dla lekarzy i mieszkanie służbowe szpital Wielkopolska 2021. Oferty pracy 2021 dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu. W przypadku pytań związanych z rekrutacją i tematyką praca dla  lekarzy i pielęgniarek, prosimy o bezpośredni kontakt z ProworkPL MED.

 

 

Udostępnij Zobacz wszystkie aktualności