Aktualności

Praca dla lekarza Kardiologa szpital Kraków

Praca dla lekarza Kardiologa szpital Kraków.
Pilnie Praca dla lekarza kardiologa sierpień 2023 – prywatny szpital pilnie zatrudni lekarzy kardiologów.
Klient ProworkPL MED, prywatny szpital kardiologiczny i przychodnia rejon KRAKÓW zatrudni  lekarzy kardiologów – konsultacje oraz opieka kardiologiczna na oddziale lub przeprowadzanie zabiegów/ kardiologia interwencyjna. Lekarze z Ukrainy i Białorusi pomoc w uzyskaniu PWZ lekarza i  pracy jako lekarz w Polsce. Zarejestruj się z ProworkPl MED i aplikuj na oferty pracy dla lekarzy w prywatnym sektorze opieki medycznej.

ProworkPl MED, w imieniu swojego klienta, prywatnego szpitala i kliniki kardiologicznej rejon Kraków/ zatrudni lekarzy  kardiologów  –  diagnostyka i konsultacje pacjentów oraz opieka kardiologiczna na oddziale. Pracodawca – prywatny szpital  specjalizujący się w diagnostyce i zabiegach kardiologicznych/ kardiologia interwencyjna.  Lekarze  z Ukrainy bez nostryfikacji dyplomu – teraz pomoc w szybkim uzyskaniu czasowego Prawa Wykonywania zawodu lekarza w Polsce. 
Ponadto ProworkPL MED oferuje  inne oferty pracy dla lekarzy w Polsce – lekarz chirurg, lekarz laryngolog, lekarz stomatolog, lekarz dermatolog, lekarz anestezjolog, lekarz ginekolog – praca dla lekarzy w Polsce. NIe pobieramy żadnych opłat od kandydatów poszukujących pracy!

Wymagania – praca dla lekarza kardiologa

Wykształcenie medyczne i specjalizacja w dziedzinie kardiologii ( lub lekarz w trakcie specjalizacji)
Gotowość do stałej współpracy od sierpnia 2023 lub późniejszy termin do uzgodnienia.
Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Warunki zatrudnienia dla lekarza kardiologa

Stała współpraca z kardiologiem w pełnym wymiarze godzin
System szkoleń specjalistycznych dla lekarzy kardiologów – zapewnione bezpłatnie przez szpital
Wynagrodzenie stawki rynkowe do negocjacji bezpośrednio z pracodawcą
W przypadku zainteresowania pracą na stanowisku lekarz specjalista kardiolog zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz do swojego profilu CV 

Procedura rekrutacyjna Praca dla lekarza Kardiologa szpital Kraków

W przypadku zainteresowania pracą jako Lekarz specjalista kardiolog/ inne specjalizacje  zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla lekarzy w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Skontaktuj się z ProworkPL MED i podaj swoje preferowane wynagrodzenie i inne kryteria! Pomożemy Ci w doborze zaufanego pracodawcy! Wybierz najlepszą ofertę pracy 2022 dla lekarzy  i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

Proworkpl rekrutacja lekarzy dla szpitali i klinik

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia – certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Udostępnij Zobacz wszystkie aktualności