Aktualności

Praca Anglia Pre-registred nurse Pomoc Pielęgniarki 11-12 funtów/ godz

Pracuj w Anglii jako pomoc pielęgniarki/ Pre- registred NURSE i przygotuj się do IELTS w Anglii! Nowe oferty pracy dla pielęgniarek w Anglii przejściowo w trakcie rejestracji w NMC! Pracuj jako PRE-REGISTRED NURSE w Wielkiej Brytanii – stawka 11.00-12.00 funtów/ godz i przygotuj się do pracy w zawodzie w angielskojęzycznym środowisku!
Kontrakt – umowa o pracę – podpisujesz bezpośrednio z pracodawcą + zapewnione szkolenia i pomoc w wynajęciu zamieszkania! Różne lokalizacje UK – rejon Londynu, Southhampton i południowa Anglia, Oxford i inne rejony.

Zatem, zarejestruj się na www.prowork.pl i umów się na rozmowę z pracodawcą! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Dowiedz się więcej co zrobić aby zacząć pracę w Anglii jako pielęgniarka PRE – registred NURSE bez rejestracji?
Jak przygotować się do egzaminu językowego dla pielęgniarek IELTS academic  lub OET
The English language test for healthcare professionals)? Ponadto doradzimy w wyborze zaufanego pracodawcy w UK i pracować przejściowo jako pomoc pielęgniarki / nurse assistant?
Chcesz znaleźć stałą pracę w Anglii przed Brexitem? Jeśli szukasz porady i rozważasz różne opcje, chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci znaleźć pracę w Anglii jako pielęgniarz/ pielęgniarka.
Przede wszystkim masz do wyboru różne lokalizacje i pomoc w znalezieniu zamieszkania. Ponadto możesz porozmawiać
z kilkoma pracodawcami i porównać różne oferty. Może uda się znaleźć ofertę, która spełnia wszystkie Twoje kryteria.
Jeśli rozważasz wybraną lokalizację, wyjazd do Anglii razem z rodziną, przeniesienie dzieci do szkoły angielskiej, możliwość szybkiego doszkolenia angielskiego, awansu zawodowego po uzyskaniu rejestracji w NMC ( prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/ pielęgniarza w UK)
Kontrakt podpisujesz bezpośrednio z pracodawcą na czas nieokreślony/gwarantowane rozwiązanie umowy w dowolnym czasie bez żadnych warunków dodatkowych!
Pracuj w Anglii jako pre-registred NURSE i szlifuj angielski z native speakerami w pracy od zaraz! Przeglądaj Aktualne wybrane oferty dla pielęgniarzy i pielęgniarek, pomocy pielęgniarek i opiekunów medycznych/ care assistants w Wielkiej Brytanii. Codziennie nowe oferty pracy pielęgniarki i opiekunowie Anglia z ProworkPL 

Udostępnij Zobacz wszystkie aktualności