Aktualności

Praca Anglia nowe oferty domy opieki przelot gratis

Nowe oferty pracy dla opiekunów osób starszych w Anglii. Jeśli planujesz wyjechać do Anglii i podjąć pracę jako care assistant w UK
nie zwlekaj. Teraz możesz podjąć pracę na starych zasadach i podpisać umowę o pracę z brytyjskim pracodawcą.Prowork.PL w imieniu stałego klienta, sieci domów opieki w Anglii i całej Wielkiej Brytanii prowadzi nabór do  pracy jako asystent osoby starszej w domu opieki, do wyboru różne lokalizacje w UK, min. Londyn, Oxford, Liverpool, Brighton, Norwich, Southampton i wiele innych. Rozpoczęcie pracy od zaraz lipiec/sierpień 2018.
Rozmowa kwalifikacyjna na SKYPE! Pracodawca gwarantuje bezpłatny przelot i transfer z lotniska do miejsca Twojej pracy i zamieszkania!
Zapewnione zamieszkanie w stałej cenie 49 funtów tygodniowo ( w tym opłacone rachunki za wodę i prąd) wynajęte i dofinansowane dla Ciebie przez Pracodawcę.
Kontrakty podpisywane bezpośrednio z pracodawcą, sieć domów opieki w Wielkiej Brytanii. Wynagrodzenie , w zależności od lokalizacji od 7.83 do 8.50 GBP brutto/godz.
Aktualne oferty pracy w domach opieki w Anglii możesz śledzić na www.prowork.pl
Zarejestruj się na www.prowork.pl, dodaj CV i aplikuj na najlepsze oferty pracy w Anglii z Prowork.PL 
Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia i aplikacji, skontaktujemy się z Tobą i umówimy Cie na rozmowę SKYPE z Pracodawcą.
Rozpocznij karierę jako opiekun i asystent osoby starszej w Anglii. Doświadczenie w opiece  nie jest wogóle wymagane! Jeśli znasz angielski, lubisz pracę z ludźmi, pomoc innym i chcesz rozpocząć karierę jako asystent osoby starszej, aplikuj i wyjedź do Anglii. Pracodawca zapewnia pomoc we wszystkich formalnościach i kupuje dla Ciebie bilet lotniczy oraz wynajmuje mieszkanie. Nie musisz się o nic martwić! Więcej informacji recruitment@prowork.pl

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania o pracę w Anglii jako opiekun osoby starszej /care assistant.

Udostępnij Zobacz wszystkie aktualności