Praca dla pielęgniarek w Anglii

Jestem PIELĘGNIARKĄ – JAK PODJĄĆ PRACĘ W ANGLII?

Jak bezpiecznie wyjechać i podjąć pracę jako pielęgniarka w UK? Zaplanuj swoją karierę jako pielęgniarka w Anglii i podejmij stałą pracę w brytyjskich domach opieki lub szpitalach. Jak znaleźć pracę jako pielęgniarka/nurse w Wielkiej Brytanii Jak znaleźć godnego zaufania pracodawcę i podpisać stały kontrakt jako pielęgniarka w Anglii?

Prowork.PL, biuro doradztwa personalnego i specjalista w rekrutacji medycznej, gwarantuje dla pielęgniarek profesjonalną i bezpłatną pomoc w doborze pracodawcy jak i załatwieniu wszystkich formalności związanych z przygotowaniem dokumentów i podjęciu pracy w zawodach medycznych w Anglii. Od wielu lat dzięki rzetelnej i bezpośredniej współpracy z brytyjskimi pracodawcami staramy się zapewnić osobom starającym się o pracę pełne wsparcie na każdym etapie rekrutacji. Nasza firma przeprowadza rekrutacje pielęgniarek do domów opieki i  szpitali.
Współpracujemy ze sprawdzonymi i zaufanymi pracodawcami z branży medycznej w Wielkiej Brytanii i prowadzimy stały nabór na różne stanowiska dla pielęgniarek i opiekunów medycznych. Aktualne oferty pracy jako pielęgniarka w Anglii/ RGN Nurse na stronie ProworkPl /wyszukiwarka ofert.

Zanim zdecydujesz się na wyjazd jako pielęgniarz/ pielęgniarka do Anglii, sprawdź czy spełniasz następujące kryteria:

  • Znasz język angielski ( jeśli twój angielski nie jest wystarczająco komunikatywny, możesz przejściowo podjąć pracę jako care assistant/opiekun w Anglii i intensywnie szkolić angielski na kursie językowym jak i podczas pracy)
  • Posiadasz dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister)
  • Jesteś gotów/gotowa do podjęcia pracy na minimum 1 rok
  • Posiadasz referencje i zaświadczenie o niekaralności
  • Posiadasz aktualną rejestrację NMC/RGN nurse (osoby bez rejestracji/w trakcie procesu rejestracji mogą również podjąć pracę jako opiekun osoby starszej/care assistant. ).
    Ważne: W przypadku gdy chcesz podjąć pracę jako pielęgniarz/ pielęgniarka w Anglii, ale nie posiadasz jeszcze gotowej rejestracji NMC lub Twoja znajomość angielskiego wymaga podszkolenia Prowork.PL pomaga w indywidualnym znalezieniu pracodawcy umożliwiającym zatrudnienie jako PRE-registred nurse/ pomoc pielęgniarska lub opiekun w okresie przejściowym.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chcesz wyjechać i pracować w Anglii jako pielęgniarz/ pielęgniarka to zarejestruj się na www.prowork.pl i prześlij swoje CV w języku angielskim.
Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i potwierdzimy jakie oferty pracy dla pielęgniarek moglibyśmy zaproponować. Posiadamy oferty w różnych lokalizacjach w Anglii zarówno w domach opieki jak i w szpitalach.

W przypadku odpowiedniej oferty pracy umówimy Cię na bezpośrednią rozmowę z pracodawcą brytyjskim – przez skype lub telefonicznie.

Po pozytywnej akceptacji ze strony pracodawcy prześlemy Ci do akceptacji i podpisania pisemną ofertę zatrudnienia jako pielęgniarka i kontrakt ze wszystkimi szczegółami oferty pracy. Wszystkie oferty pracy dla pielęgniarek z Prowork.PL to zatrudnienie na podstawie umowy o pracę BEZPOŚREDNIO z pracodawcą brytyjskim.
Ostatni etap to rezerwacja biletów i przyjazd do miejsca pracy w ustalonym terminie. Pracodawcy brytyjscy współpracujący z Prowork.PL pomagają w znalezieniu i wynajęciu mieszkania.

Jeśli , że w momencie aplikowania na oferty pielęgniarki nie do końca spełniasz wymogi językowe lub jesteś lub w trakcie rejestracji w NMC – chętnie pomożemy Ci w znalezieniu pracy przejściowej jako PRE-REGISTRED NURSE pomoc pielęgniarki/senior care assistant w UK. Dzięki temu będziesz miał/a możliwość szybkiego wyjazdu i podjęcia pracy w Anglii, doskonalenia języka angielskiego i zdobywania doświadczenia w pracy w angielskich domach opieki lub szpitalach. Pracodawcy brytyjscy pomogą Ci w przygotowaniu wszystkich formalności związanych z rejestracją w NMC, a po otrzymaniu numeru PIN będziesz mógł/mogła rozpocząć pracę na stanowisku pielęgniarza/pielęgniarki.

Inne artykuły o Praca dla pielęgniarek Wielka Brytania

  1. Praca Pielęgniarki Anglia – wszystkie pytania
  2. Nowe zasady rejestracja pielęgniarek NMC/ brytyjskie izby pielęgniarskie UK