Nauczyciele praca

ProworkPL Native English Teachers and Nannies oferuje usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji nauczycieli/pomocy nauczycieli i innego personelu do pracy związanej z edukacją i opieką nad dziećmi.
Jesteśmy doświadczoną firma zajmująca się rekrutacją dwujęzycznych nauczycieli/pomocy nauczycieli do przedszkoli/szkół oraz dla rodzin międzynarodowych w Warszawie i za granicą.
Współpracujemy z renomowanymi prywatnymi szkołami i przedszkolami międzynarodowymi w Warszawie i całej Polsce w zakresie profesjonalnej rekrutacji personelu na stanowiska związane z edukacją. W szczególności specjalizujemy się w rekrutacji nauczycieli języków obcych i asystentów językowych oraz nauczycieli z ojczystym angielskim/ innych językiem obcym. Pomagamy z zatrudnieniu odpowiednich nauczycieli języka angielskiego – NATIVE ENGLISH SPEAKING TEACHERS z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanów Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii

Doradzamy i pomagamy w zatrudnieniu na następujące stanowiska:

Nauczyciel / wychowawca w przedszkolu

Nauczyciel j. angielskiego / nauczyciel j. obcego

Asystent/ pomoc nauczyciela

Native English Teacher / asystent językowy

Psycholog/terapeuta

inne stanowiska dla nauczycieli / różne przedmioty kierunkowe: Matematyka, Fizyka, Geografia, Wychowanie Fizyczne, zajęcia artystycznie i inne.

Posiadamy w naszej bazie kandydatów z Polski/Ukrainy/Białorusi, krajów Unii Europejskiej, w tym Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych, Kanady i wielu innych krajów.

Firma ProworkPL nie pobiera żadnych opłat za usługi rekrutacyjne od osób poszukujących pracy.

Szukam pracy nauczyciel – Warszawa

Jak znaleźć pracę jako nauczyciel szkoła /przedszkole