Offer
Date: 2024-05-13
Work form: wrzesień 2024
Country: Poland
City:Warszawa

Nauczyciel Polskiego praca prywatna szkoła Mokotów

Klient Proworkpl EDU Prywatna szkoła podstawowa Warszawa Mokotów  zatrudni nauczyciela JĘZYKA POLSKIEGO. Praca dla nauczyciela POLSKIEGO wrzesień 2024. Mile widziany Absolwent/ Student/ka ostatniego roku polonistyki. Zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz CV. Praca dla nauczycieli w Warszawie oferty na rok szkolny 2024/25 - prywatne szkoły i przedszkola - aplikuj i wybierz najlepszą ofertę. Nowe oferty pracy w szkołach i przedszkolach prywatnych Warszawa 2024! 

Klient Proworkpl EDU, prywatna szkoła podstawowa  na Mokotowie zatrudni  nauczyciela Języka Polskiego z wykształceniem kierunkowym. Mile widziany absolwent lub student/ka ostatnego roku polonistyki! Dołącz do międzynarodowego zespołu nauczycieli Pracuj w nowoczesnej szkole podstawowej!  Obowiązki to prowadzenie zajęć języka polskiego w klasach 4-8. Szkoła realizuje dwujęzyczny program nauczana. Rozpoczęcie pracy wrzesień 2024. Prześlij CV i pracuj jako nauczyciel polskiego w prywatnej szkole podstawowej Warszawa Mokotów. 

Requirements

wymagane studia kierunkowe uprawniające do nauczania języka polskiego/ opcjonalnie student/ka POLONISTYKI
mile widziane doświadczenie w pracy jako nauczyciel min. 1 - 2 lata 
gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie Mokotów od wrzesnia 2024
 

Conditions

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie  wg stawek rynkowych
Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą

Recruitment procedure

Poszukujesz pracy jako nauczyciel w przeszkolu/ szkole w Warszawie? Zarejestruj się na z Proworkl  Dołacz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa od września 2024. Jobs for teachers Warsaw Poland 2024. Jobs for Teachers, jobs for Native English speakers Warsaw. Apply and teach in Poland.

About Company

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.