Offer
Date: 2023-01-31
Work form: marzec 2023
Country: Poland
City:Kielce

Lekarz Kardiolog praca klinika rejon Kielce

Praca dla lekarza kardiologa Luty 2023- prywatna klinika kardiologiczna pilnie zatrudni lekarzy kardiologów.
Klient ProworkPL MED, prywatna klinika  i przychodnia rejon Kielce zatrudni  lekarzy kardiologów - diagnostyka, konsultacje oraz opieka kardiologiczna na oddziale. Lekarze z Ukrainy i Białorusi pomoc w szybkim uzyskaniu PWZ lekarza i  pracy jako lekarz kardiolog w Polsce. Zarejestruj się z ProworkPl MED i aplikuj na oferty pracy dla lekarzy w prywatnym sektorze opieki medycznej.

ProworkPl MED, w imieniu swojego klienta, kliniki kardiologicznej rejon Kielce  zatrudni lekarzy  kardiologów  -  diagnostyka i konsultacje pacjentów oraz opieka kardiologiczna na oddziale. Pracodawca - prywatna klinika specjalizujący się w diagnostyce i zabiegach kardiologicznych/ kardiologia interwencyjna.  Lekarze  z Ukrainy bez nostryfikacji dyplomu - teraz pomoc w szybkim uzyskaniu czasowego Prawa Wykonywania zawodu lekarza w Polsce. 
Ponadto ProworkPL MED oferuje  inne oferty pracy dla lekarzy w Polsce - lekarz chirurg, lekarz laryngolog, lekarz stomatolog, lekarz dermatolog, lekarz anestezjolog, lekarz ginekolog - praca dla lekarzy w Polsce. NIe pobieramy żadnych opłat od kandydatów poszukujących pracy!

Requirements

Wykształcenie medyczne i specjalizacja w dziedzinie kardiologii ( lub lekarz w trakcie specjalizacji)
Gotowość do stałej współpracy od  marca 2023 lub późniejszy termin do uzgodnienia.
Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Conditions

Stała współpraca z kardiologiem w pełnym wymiarze godzin
System szkoleń specjalistycznych dla lekarzy kardiologów - zapewnione bezpłatnie przez szpital
Wynagrodzenie stawki rynkowe do negocjacji bezpośrednio z pracodawcą

Zarejestruj się z Proworkpl i dołącz do swojego profilu CV 

 

Recruitment procedure

W przypadku zainteresowania pracą jako Lekarz specjalista kardiolog/ inne specjalizacje  zarejestruj się na www.prowork.pl i dolącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla lekarzy w Polsce. Skontaktuj się z ProworkPL MED i podaj swoje preferowane wynagrodzenie i inne kryteria! Pomożemy Ci w doborze zaufanego pracodawcy! Wybierz najlepszą ofertę pracy 2023 dla lekarzy  i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

About Company

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.