Offer
Date: 2023-01-31
Work form: marzec 2023
Country: Poland
City:Katowice

Pilnie Pielęgniarka Operacyjna praca Katowice

Praca dla pielęgniarki instrumentariuszki Warszawa! Klient ProworkPl Med, prywatny szpital w Katowicach zatrudni pielęgniarza/ pielęgniarkę instrumentariuszkę/ pielęgniarkę operacyjną na umowę o pracę  lub kontrakt od marca 2023. Porównaj aktualne oferty dla pielegniarek  zarejestruj się  i aplikuj na wybrane oferty dla pielęgniarek w Polsce różne terminy 2023.

 

Klient ProworkPl, prywatny nowoczesny szpital Katowice zatrudni pielęgniarza/ pielęgniarkę instrumentariuszkę do pracy na bloku operacyjnym. Praca na pełny etat - umowa o pracę. Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia na umowę o pracę. Pracodawca zapewnia pracę zgodnie z nowoczesnymi procedurami i możliowść dalszego rozwoju i szkoleń zawodowych. Podejmij pracę jako pielęgniarka operacyjna w KATOWICACH! Złóż aplikację z ProworkPL. Podaj swoje preferencje i rozważ relokację i zamieszkanie w nowym miejscu.

Requirements

Wykształcenie kierunkowe - licencjat lub studia magisterskie
Ukończony ( lub w trakcie) kurs kwalifikacyjny lub  specjalizacja  operacyjna, chirurgiczna lub anestezjologiczna 
Gotowość do podjęcie stałej pracy w Katowicach

Conditions

Zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat- umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą.
Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia!
Termin rozpoczęcia pracy -  marzec 2023 lub do ustalenia indywidualnie
Elastyczny grafik pracy dla pielęgniarki instrumentariuszki

Recruitment procedure

w przypadku zainteresowania pracą jako pielęgniarz/pielęgniarka w prywatnym szpitalu Katowice
lub w innych rejonach  w Polsce, zarejestruj się i dołącz swoje CV.
Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek / pielęgniarzy w Polsce. Wybierz i negocjuj najlepszą ofertę i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Szukasz pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka w Polsce?  Skontaktuj się z ProworkPL, pomożemy Ci wybrac zaufanego pracodawcę i wynegocjować najlepsze stawki dla Ciebie!

About Company

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.