Offer
Date: 2022-12-01
Work form: styczeń 2023
Country: Poland
City:Warszawa

Nauczyciel Wczesnoszkolny praca prywatna szkoła Warszawa Otwock

PILNIE nauczyciel fizyki! PRACA dla nauczyciela wczesnoszkolnego w prywatnej szkole Warszawa Józefów Otwock!
Klient ProworkPl EDU, prywatna prestiżowa szkoła podstawowa zatrudni  nauczyciela dla klas 1-3 praca styczeń 2023. Zarejestruj się z Proworkpl i dołącz CV. Praca dla nauczycieli w PRYWATNEJ EDUKACJI Warszawie oferty na 2023 - prywatne szkoły i przedszkola - aplikuj i wybierz najlepszą ofertę. Nowe oferty pracy w szkołach i przedszkolach prywatnych Warszawa 2023! Jobs for teachers Warsaw, Poland 2023

Klient ProworkPL, prywatne liceum w Warszawie Józefów Otwock zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej. Pracodawca - renomowana prywatna szkoła podstawowa  zapewniająca wysoki poziom nauczania i wszechstronną edukację dla dzieci. Obowiązki to prowadzenie zajęć edukacyjnych w klasach 1-3 na podstawie autorskiego programu nauczania zgodnego  tradycyjnymi wartościami.  Godziny pracy w tygodniu grafik/ ilość - do indywidualnego ustalenia

Jeśli chcesz pracować w renomowanej placówce edukacyjnej  aplikuj i umów się na rozmowę kwalifikacyjną!  Praca  w pełnym wymiarze godzin od stycznia 2023.
Rozmowa kwalifikacyjna i podpisanie umowy bezpośrednio z pracodawcą  pilnie od zaraz. 

Requirements

Studia kierunkowe uprawniające do nauczania w klasach 1-3. 
Doświadczenie w nauczaniu oraz pasja do pracy z dziećmi!
Gotowość do rozpoczęcia pracy  od STYCZNIA 2023, rozmowa kwalifikacyjna PILNIE!

Conditions

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 
Atrakcyjne wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie 
Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą/ Prywatna Sieć placówek edukacyjnych Warszawa.
 

Recruitment procedure

Poszukujesz pracy jako nauczyciel  wczesnoszkolny w szkole w Warszawie? Zarejestruj się z Proworkpl i   dołącz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa 2023 sektor prywatnej edukacji Warszawa. Jobs for teachers Warsaw Poland 2023. Jobs for native English speakers Warsaw. Apply and teach in Poland.

About Company

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.