Offer
Date: 2022-11-30
Work form: Grudzień 2022
Country: Poland
City:Warszawa

Praca Opiekun Żłobek Warszawa Wawer umowa o pracę

Pilnie praca dla opiekuna żłobek Wawer! Praca Dzienny dla dzieci  w wieku 1-3 lata Warszawa Wawer Grudzień 2022. Jeśli lubisz i chcesz pracować z dziećmi - Podejmij pierwszą pracę jako dzienny opiekun w placówce dziennej opieki - zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz CV. Studenci pedagogiki mile widziani! Zapewnione szkolenie Opiekun żłobkowy i stała umowa o pracę. Praca 2022/ 2023 dla opiekunów dziennych dla dzieci w Warszawie - prywatne szkoły
i przedszkola - aplikuj z ProworkPL EDU i wybierz najlepszą ofertę.

Klient ProworkPL EDU, nowoczesna placówka dziennej opieki dla maluchów w wieku 1- 3 lata Wawer (Międzylesie) zatrudni opiekunów/ opiekunki na stanowisko dzienny opiekun. Jeśli chcesz rozpocząć swoją karierę  w pracy z dziećmi, masz już doświadczenie w prywatnej opiece, w rodzine, chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie lub wracasz na rynek pracy po dłuższej przerwie - prześlij aplikację. Pracodawca zapewnia stałą pracę w nowoczesnej placówce edukacyjnej, możliwość sfinansowania kursu opiekuna dziennego lub kursu opiekuna w żłobku. pakiet prywatnej opieki medycznej, premie pracownicze. MIle widziane osoby rozpoczynające studia pedagogiczne, pielęgniarskie czy inne. Praca w żłobku na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt.. Oferta zarówno dla kandydatów bez doświadczenia jak i opiekunów z doświadczeniem. Podejmij pracę jako dzienny opiekun w nowej placówce opieki dziennej  Warszawa Wawer ( lokalizacja blisko stacja pkp Warszawa Międzylesie) i zdobywaj doświadczenie w pracy z dziećmi!

Requirements

Wymagane gotowość do odbycia kursu Opiekuna dziennego lub Opiekuna w żłobku finansowanego przez pracodawcę lub kwalifikacje uprawniające do opieki nad dziećmi. Mile widziani studenci kierunków pedagogicznych, pielęgniarskich lub doświadczenie w nauczaniu czy opiece nad dziećmi.
Dobra organizacja, umiejętność zapewnienia bezpiecznej opieki dla grupy dzieci
Chęć do pracy z małymi dziećmi i gotowość do uczenia się

Conditions

Zatrudnienie jako opiekun dzienny na podstawie umowy o pracę - pełny etat 40 godzin/ tydz
Żłobek Warszawa Wawer MIĘDZYLESIE
Pakiet prywatnego ubezpieczenia i opieki medycznej i system premii pracowniczych
 

 

Recruitment procedure

Praca jako opiekun żłobkowy, dzienny opiekun czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na Prowork PL EDU www.prowork.pl  dołacz do swojego profilu CV i aplikuj na nowe oferty pracy 2022 / 2023 różne terminy dla opiekunów dziennych, opiekunów w żłobku czy pomocy nauczycieli i nauczycieli w Warszawie.

About Company

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.