Offer
Date: 2022-06-24
Work form: lipiec 2022
Country: Poland
City:Jelenia Góra

Lekarz Dentysta praca Prywatna Klinika Jelenia Góra

Praca dla lekarza dentysty. Klient ProworkPl MED, prywatna klinika stomatologiczna zatrudni Lekarza Dentystę.  Miejsce pracy Dolnosląskie lokalizacje rejon Jelenia Góra. Aktualne oferty pracy 2022 dla lekarzy i lekarzy dentystów, w tym praca dla lekarzy bez nostryfikacji  z Ukrainy i Białorusi - prywatne kliniki i szpitale w całej Polsce - aplikuj www.prowork.pl

 

Klient ProworkPl, prywatna klinika stomatologiczna w woj dolnośląskim  Jelenia Góra  zatrudni lekarza Dentystę. Praca na pełny etat w nowoczesnej klinikce stomatologicznej z pełnym zakresem usług, w tym implantologia i ortodoncja. Praca dla lekarzy z Ukrainy czy Białorusi - pomoc w szybkim uzyskaniu czasowego Prawa Wykonywania Zawodu  Lekarza w Polsce na okres 5 lat. Ze względu na lokalizację kliniki na Dolnym Śląsku w rejonie atrakcyjnych terenow górskich (Karpacz, Szklarska Poręba, Jelenia Góra) - mile widziani kandydaci gotowi do relokacji z rodziną i zamieszkania w rejonie pracy.

Requirements

Wykształcenie medyczne, lekarz dentysta
2- 3 lata praktyki jako lekarz dentysta, 
Gotowość do podjęcie stałej współpracy z klinika w pełnym wymiarze godzin
Lekarze Ukrainy czy Białorusi - wymagane kwalifikacje uprawniające do otrzymania czasowego Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza w Polsce oraz znajomość j. polskiego. Warunkiem podjęcia pracy jako lekarz dentysta w Polsce jest uzyskanie Zgody Ministra Zdrowia na wykonywania zawodul lekarza w Polsce. ProworkPL MED pomaga kandydatom bezpłatnie  w procesie załatwienia wszystkich formalności i znalezienia pracodawcy w Polsce.

Conditions

Wspólpraca na podstawie  umowy o pracę lub kontrakt
Praca z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i wyposażenia w klinice stomatologicznej
Jeśli dotyczy/ Praca dla lekarzy z Ukrainy i Białorusi bez nostryfikacji  - pomoc w szybkim uzyskaniu czasowego PWZ Lekarza w Polsce i wsparcie w relokacji

Recruitment procedure

ProworkPL MED rekrutacja kadry medycznej w Polsce. Praca dla lekarzy i pielęgniarek.
Zarejestruj się na www.prowork.pl. Aplikuj na aktualne oferty pracy dla lekarzy i  pielęgniarek/ pielęgniarzy w Polsce. Program rekrutacyjny dla lekarzy z poza UE, w tym praca dla lekarzy bez nostryfikacji z Ukrainy i Białorusi. Podaj swoje kryteria - wybierz najlepsze oferty dla lekarzy prywatne kliniki i szpitale cała Polska. Wybierz najlepszą ofertę i podpisz kontrakt bezpośrednio z pracodawcą prywatny sektor usług medycznych.

About Company

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.