Offer
Date: 2022-05-16
Work form: Maj 2022
Country: Poland
City:Piaseczno

Opiekun Medyczny praca Piaseczno centrum opieki PILNIE

PILNIE Praca opiekun medyczny ośrodek opieki medycznej Piaseczno. Jeśli  lubisz pomagać innym podejmij pracę jako opiekun osób starszych - zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz CV.  Zatrudnienie na umowę o pracę pełny etat lub zlecenie, Mile widziani kandydaci z UKRAINY!
Praca CZERWIEC
 dla opiekunów medycznych w Piasecznie - prywatna placówka medyczna - aplikuj z ProworkPL. Opiekun medyczny praca PILNIE od zaraz Piaseczno Warszawa Czerwiec 2022.

Klient ProworkPL MED, nowoczesna placówka opiekuńczo rehabilitacyjna w Piasecznie zatrudni na stanowisko Opiekun Medyczny. Obowiązki zapewnienie troskliwej opieki dla pacjentów, w tym pomoc w czynnościach higienicznych, posiłkach i innych aktywnościach pacjentów. Jeśli chcesz rozpocząć swoją karierę  w pracy jako OPIEKUN medyczny, masz już doświadczenie w prywatnej opiece z osobami starszymi czy chorymi  lub wracasz na rynek pracy po dłuższej przerwie - prześlij aplikację. Zapraszamy też opiekunów z UKRAINY ze znajomością polskiego. Praca dla opiekunów na umowę o  pracę  etat – 40 godzin tyg lub do wyboru umowa zlecenie/ elastyczne godziny. 
Oferta zarówno dla kandydatów bez doświadczenia jak i opiekunów z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi czy niepełnosprawnymi. Podejmij pracę już teraz jako opiekun medyczny.
Zapewniona praca w bezpiecznych warunkach i pełnym dostępem do środków ochrony osobistej. Pracuj bezpiecznie od zaraz! 

Requirements

Empatia i gotowość do pomocy dla osob starszych czy chorych
Mile widziane doświadczenie jako opiekun medyczny, środowiskowy (ale nie jest to warunek konieczny możesz rozpocząć pracę jako Opiekun medyczny bez wcześniejszego doświadczenia - jeśli wracasz na rynek pracy po dłuższej przerwie lub chcesz zmienić zawód - prześlij CV) 
Entuzjazm, umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
Gotowość do podjęcia pracy PILNIE od czerwca 2020
Kandydaci z Ukrainy - wymagana komunikatywna znajomość polskiego. Zapraszamy pielęgniarki z Ukrainy oczekujące na Decyzję MZ. Zapewniona praca w okresie przejściowym i możliwośc doszkolenia j. polskiego.

 

Conditions

Stabilne zatrudnienie jako opiekun MEDYCZNY na podstawie umowy o pracę - pełny etat 40 godzin/ tydz ( lub do wyboru umowa zlecenie)
Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia 
Pakiet pracowniczy i stałe zatrudnienie w nowoczenej prywatnej placówce medycznej PIASECZNO.

 

Recruitment procedure

Poszukujesz pracy jako  opiekun medyczny, opiekun osoby starszej, lekarz, pielęgniarz/ pielęgniarka w Warszawie? Zarejestruj się na Proworkpl MED www.prowork.pl  dołacz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla opiekunów medycznych, lekarzy i pielęgniarek  w Warszawie.

About Company

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.