Offer
Date: 2021-11-30
Work form: styczeń 2022
Country: Poland
City:Poznań

Laryngolog Poznań praca prywatna przychodnia PILNIE

Pracuj jako Lekarz Laryngolog Poznań! Praca dla lekarza  Laryngologa  w  prywatnej przychodni rodzinnej Poznań. Klient ProworkPL MED,  Prywatna Przychodnia rodzinna w Poznaniu zatrudni lekarza specjalistę Laryngologa lub w trakcie specjalizacji. Atrakcyjne wynagrodzenie na kontrakt lub umowa o pracę. Aktualne oferty pracy 2021 dla lekarzy, różne specjalizacje, w tym praca dla lekarzy z Ukrainy i Białorusi - prywatne kliniki i szpitale w całej Polsce - aplikuj www.prowork.pl

 

Klient ProworkPl MED, prywatna przychodnia rodzinna w Poznaniu  zatrudni lekarza LARYNGOLOGA - konsultacje dla pacjentów w ramach NFZ i wizyty komercyjne.  Możliwa opcje zatrudnienia lekarza w trakcie specjalizacji z laryngologii. Elastyczny grafik pracy/ dowolny wymiar godzin.
Ponadto ProworkPL MED oferuje  inne oferty pracy dla lekarzy w Polsce - lekarz chirurg, lekarz laryngolog, lekarz stomatolog, lekarz dermatolog, lekarz anestezjolog, lekarz ginekolog - praca dla lekarzy w Polsce. NIe pobieramy żadnych opłat od kandydatów poszukujących pracy!

 

Requirements

Praca dla lekarza Laryngologa Poznań wymagania:
Wykształcenie medyczne i  specjalizacja ( lub w trakcie specjalizacji)  w dziedzinie laryngologii
Gotowość do podjęcie stałej współpracy z przychodnią
Gotowość do podjęcia pracy -  grudzień 2021 /styczeń 2022

Conditions

Współpraca na podstawie umowy kontraktowej lub umowy o pracę 
Możliwość kształcenia i specjalizacji z medycyny rodzinnej 
Wynagrodzenie  dla lekarza rodzinnego do ustalenia na kontrakt lub umowę o pracę
Jeśli dotyczy/ lekarze z Ukrainy i Białorusi - pomoc w szybkim uzyskaniu czasowego prawa wykonywania zawodu lekarza w Polsce
 

 

Recruitment procedure

W przypadku zainteresowania pracą jako lekarz/ różne specjalizacje zarejestruj się na www.prowork.pl.
Aplikuj na aktualne oferty dla lekarzy i  pielęgniarek/ pielęgniarzy w Polsce i krajach UE.
Podaj swoje kryteria - wybierz najlepsze oferty dla lekarzy prywatne kliniki i szpitale cała Polska.
Wybierz najlepszą ofertę i podpisz kontrakt bezpośrednio z pracodawcą prywatny sektor usług medycznych. Praca dla lekarzy w Polsce - aplikuj z ProworkPl MED. NIe pobieramy żadnych opłat od kandydatów poszukujących pracy!

About Company

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.