Offer
Date: 2021-10-22
Work form: listopad 2021
Country: Great Britain
City:Dorset

Opiekun Anglia praca dom opieki DORSET 2021

Aplikuj teraz do pracy jako Care assistant/ Opiekun seniora Anglia listopad 2021! Wynagrodzenie od 9.37 gbp/ godz. Praca dom seniora w południowej Anglii! Klient ProworkPL, prywatny dom opieki w Dorchester Anglia, zatrudni pilnie Opiekuna z doświadczeniem opiekuńczym lub pielęgniarskim. Rozmowa z pracodawcą SKYPE i praca od zaraz lub/ w następnych tygodniach.  Zarejestruj się teraz na www.prowork.pl i rozpocznij pracę w Anglii juz teraz, skorzystaj z pełnego wsparcia zaufanego pracodawcy i pomocy w podróży i zamieszkaniu w pobliżu miejsca pracy! 

 

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, prywatny dom opieki zatrudni  OPIEKUNÓW care assistant - z angielskim do pracy z seniorami w stacjonarnym osrodku opieki - wynagrodzenie od 9.37 gbp/ godz/brutto. Lokalizacja  Dorchester, hrabstwo Dorset, południowa Anglia. Wymagane doświadczenie w opiece lub gotowość do przeszkolenia
Jak znależć pracę w Anglii? zarejestryj sie www.prowork.pl i aplikuj na  oferty pracy dla OPIEKUNÓW UK. Zatrudnienie i praca bezpośrednio pracodawca brytyjski.

Requirements

znajomość angielskiego
mile widziane doświadczenie w pracy jako opiekun/ care assistant
empatia i chęć do pracy z osobami starszymi jako opiekun i asystent osoby starszej
gotowość do odbycia rozmowy z pracodawcą przez SKYPE
gotowość do podjęcia pracy w Anglii od listopada 2021 - Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim


 

Conditions

Stanowisko:  Care assistant w domu opieki Anglia
Godziny pracy: 36 - 48 godzin pracy tygodniowo, zmiany 12 godzinne
Wynagrodzenie: od 9.37  funtów/ godz. brutto 
Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie koszt 360 - 420 funtów/miesiąc / lub do wyboru własne zamieszkanie. 
Kontrakt z pracodawcą: roczny kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Szkolenia: zapewnione szkolenia NVQ w branży opieka podczas pracy
Ponadto dostępne na www.prowork.pl  inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Wielkiej Brytanii jako opiekun osoby starszej,. Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających  w Polsce jak i przebywających na terenie UK.

Recruitment procedure

Jeśli chcesz pracować jako Opiekun medyczny pomoc pielęgniarki, pre-registred nurse, pielęgniarz/ pielęgniarka czy opiekun osoby starszej w Anglii /care assistant  zarejestruj się na www.prowork.pl i rozpocznik pracę w UK w branży medycznej. Praca opiekuna - doświadczenie w opiece nie jest wymagane jesli znasz angielski i jesteś gotowy/a podjąć pracę jako opiekun osoby starszej i pomagać innym. Po otrzymaniu Twojej rejestracji na www.prowork.pl  i Twojego  CV, skontaktujemy się z Toba
i umówimy Cie na rozmowę Skype bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. 

 

About Company

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.