Offer
Date: 2021-10-20
Work form: grudzień 2020
Country: Poland
City:Wrocław

Praca dla stomatologa klinika Dolnośląskie

Klient ProworkPl Med, prywatna klinika  zatrudni lekarza DENTYSTĘ. Pracodawca, nowoczesna klinika obsługująca prywatnych pacjentów z UE. Pracodawca zapewnia możliwość międzynarodowych szkoleń stomatologicznych/ implantologicznych i konkurencyjne wynagrodzenie. Zapewnione wsparcie przy relokacji z rodziną i zamieszkaniu w rejonie kliniki. Praca dla lekarza stomatologa woj dolnośląskie - listopad 2021 - prywatna klinika  Wrocław Jelenia Góra.

 

Klient ProworkPl Med, nowoczesna klinika stomatologiczna zatrudni lekarza stomatologa. Praca na kontrakt lub umowę o pracę w dowolnym wymiarze godzin/ dni w miesiącu. Pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie  w zależności od kwalifikacji i rodzaju świadczonych usług. Podaj swoje warunki finansowe i negocjuj warunki kontraktu! Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzet i świadczy kompleksowe usługi dla wielu stałych prywatnych pacjentów z Polski i EU. Pracodawca zapewnia możliwość profesjonalnych szkoleń stomatologicznych/ implantologicznych dla lekarzy dentystów.  W przypadku relokacji z innego kraju/ rejenu pomoc w wynajęciu mieszkania i (gdy dotyczy )możliwość zatrudnienia dla członków rodziny ( stanowiska w adminstracji/medyczne). Mile widziani lekarze dentyści z doświadczeniem w pracy/ stażu  za granicą. Lokalizacja kliniki w Jeleniej Górze - doskonała opcja zamieszkania w pięknym czystym otoczeniu, w rejonie ośrodków górskich w Szklarskiej Porębie czy Karpaczu, ok, 100 km Wrocławia.  Współpraca z lekarzem stomatologiem - od  listopad grudzień 2020 lub późniejszy termin 2021 do ustalenia.

 

Requirements

wykształcenie kierunkowe - lekarz dentysta
mile widziana znajomość angielskiego
min. 2 lata doświadczenia
gotowość do podjęcie stałej pracy lub w preferowanym wymiarze godzin/ dni w miesiącu i dojazdów czasowych do pracy w klinice.

Conditions

atrakcyjne warunki zatrudnienia negocjowane indywidualnie zależne od kwalifikacji i realizowanych świadczeń dla prywatnych pacjentow kliniki.
praca w międzynarodowym środowisku i  szkolenia stomatologiczne/ implantologiczne
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę  lub (do wyboru) kontrakt 
prywatny pakiet ubepieczeniowy+ benefity pracownicze inne
wsparcie w relokacji i zamieszkaniu - mile widziani kandyaci z doświadczeniem w krajach EU

 

Recruitment procedure

ProworkPL Med Praca dla lekarzy, praca dla stomatologów, praca dla pielęgniarek, personel medyczny. 
W przypadku zainteresowania pracą jako lekarz dentysta w prywatnej klinice 
woj. dolnośląskie, zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz swoje CV.
Aplikuj na aktualne oferty dla lekarzy i pielęgniarek / pielęgniarzy w Polsce i krajach UE. Wybierz najlepszą ofertę i podpisz kontrakt bezpośrednio z pracodawcą.

About Company

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.