Offer
Date: 2021-09-24
Work form: październik 2021
Country: Poland
City:Warszawa

Młodszy Fizjoterapeuta praca klinika REH Konstancin Jeziorna

Praca dla młodszego fizjoterapeuty w prywatnej klinice rehabilitacyjnej Warszawa Konstancin Jeziorna. Mile widziany absolwent fizjoterapii. Rozpocznij karierę jako fizjoterapeuta w prywatnej klinice rehabilitacyjnej  i pracuj jako rehabilitant fizjoterapeuta w nowoczesnej klinice rehabilitacyjnej Warszawa Konstancin Jeziorna. Zarejestruj się na stronie ProworkPl MED i aplikuj na oferty dla rehabilitantów Warszawa

ProworkPl MED, w imieniu klienta, prywatnej kliniki rehabilitacyjnej o wysokim standardzie usług poszukuje kandydata na stanowisko Fizjoterapeuta Rehabilitant  do pracy z pacjentami kliniki - rehabilitacja poszpitalna/ niewydolność oddechowa/ inne schorzenia. Mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentami  na oddziale szpitalnym/ w placówce rehabilitacyjnej. Pracodawca zaprasza również do współpracy absolwentów fizjoterapii z dużą motywacją do pracy i rozwoju zawodowego. Zatrudnienie na umowa o pracę + zestaw benefitów pracowniczych, w tym płatne szkolenia zawodowe. Pracuj jako rehabilitant fizjoterapeuta w Warszawie Konstancin Jeziorna. 

Requirements

Wykształcenie kierunkowe - fizjoterapia
Doświadczenie jako fizjoterapeuta na oddziałach szpitalnych/ w placówkach rehabilitacyjnych będzie dodatkowym atutem. Mile widziani też absolwenci fizjoterapii.
Empatia, umiejętność utrzymywania przyjaznych relacji z pacjentami i zespołem
Gotowość do podjęcia pracy od października 2021

Conditions

Stałe zatrudnienie umowa o pracę  i wynagrodzenie do negocjacji
Pakiet benefitów pracowniczych, w tym pakiet prywatnej opieki medycznej
Płatne szkolenia zawodowe
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą - prywatna klinika rehabilitacyjna Warszawa Konstancin Jeziorna

Recruitment procedure

ProworkPl MED oferty pracy medycyna. Aplikuj na oferty pracy jako Rehabilitant Fizjoterapeuta i podpisz kontrakt bezpośrednio z prywatną kliniką. Jak znaleźć pracę jako Fizjoterapeuta Warszawa?
Zarejestruj się z Prowork PL MED i aplikuj na aktualne oferty dla Fizjoterapeutów różne terminy pracy 2021. 

 

About Company

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.