Offer
Date: 2020-08-10
Work form: wrzesień
Country: Poland
City:Warszawa

Nauczyciel wczesnoszkolny praca szkoła prywatna Mokotów Pilnie

PRACA dla nauczyciela wczesnoszkolnego Warszawa pilnie! Klient ProworkPl EDU, międzynarodowa szkoła Warszawa Mokotów zatrudni nauczyciela dla klas 1-3 od września 2020.  Wynagrodzenie ok 5000 zł brutto. Zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz CV. Praca dla nauczycieli w Warszawie oferty na 2020 - prywatne szkoły i przedszkola - aplikuj i wybierz najlepszą ofertę. Nowe oferty pracy w szkołach i przedszkolach prywatnych Warszawa 2020! 
Jobs for teachers Warsaw, Poland 2020

Klient ProworkPL, międzynarodowa szkoła  Warszawa Mokotów zatrudni  nauczyciela wychowawcę w klasach 1-3. Obowiązki to prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi, aktywności  z dziećmi zgodnie z programem edukacyjnym szkoły. praca z dziećmi w małych grupach.  Ze względu na profil językowy szkoły, mile widziana znajomość angielskiego. Jeśli  chcesz pracować w międzynarodowej szkole w Warszawie na Mokotowie aplikuj i umów się na rozmowę kwalifikacyjną!  Praca w szkole w pełnym wymiarze godzin - 24 godziny dydakyczne/ tydz. od września  2020. Rozmowa kwalifikacyjna i podpisanie umowy bezpośrednio z pracodawcą  pilnie od zaraz.

Requirements

wymagane studia kierunkowe uprawniające do pracy w klasach 1-3 
doświadczenie w pracy z dziećmi min. 1 rok
chęć do pracy z dziećmi i gotowość do dalszego uczenia się
mile widziane doświadczenie w pracy jako nauczyciel/ pomoc nauczyciela za granicą
gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie Mokotów od WRZESNIA 2020, rozmowa kwalifikacyjna PILNIE 

Conditions

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 
atrakcyjne wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie w zależności od kwalifikacji
stawka 4500 -5000 zł brutto
Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą

Recruitment procedure

Poszukujesz pracy jako nauczyciel w przedszkolu/ szkole  czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na www.prowork.pl  Dołącz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa 2020. Jobs for teachers Warsaw Poland 2020. Jobs for native English speakers Warsaw. Apply and teach in Poland.

About Company

ProworkPL MED recruitment Warsaw, Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. We recruit Doctors, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.