Offer
Date: 2020-08-10
Work form: Sierpień 2020
Country: Great Britain
City:Paignton

Praca dla opiekuna UK 9.50 gbp/godz Anglia Devon Sierpień 2020

NIGHT care assistant praca dom opieki Anglia w Paington DEVON - stawka od 9.50 gbp/ godz!
Klient Prowork.PL, pięknie położony nadmorski dom opieki w Anglii/ DEVON pilnie zatrudni opiekunów do pracy na zmiany nocne  do pracy z osobami starszymi. Stała praca plus zamieszkanie w pięknym nadmorskim mieście Paignton w Anglii. Praca  Opiekun Anglia PILNiE SIERPIEŃ 2020.  
Zarejestruj sie na ProworkPL i aplikuj najnowsze oferty pracy w Anglii dla Opiekunów i Pielęgniarek. Wybierz pracodawcę i lokalizację w Anglii. 

Klient ProworkPL, nadmorski  dom opieki care home  zatrudni opiekunów  care assistant  na zmiany nocne do pracy z osobami starszymi. Dom opieki/ residential care home ulokowany jest w pięknym nadmorskim  Paignton w południowe Anglii. Oferowana praca na zmiany NOCNE na pełen etat z opcja pracy w nadgodzinach. Pracodawca zapewnia dobre zamieszkanie służbowe w pobliżu pracy - koszt ok 100 funtów/tydz/ single room z opłatami i wifi. Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jak  i tych mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim przez Skype. 

Requirements

Komunikatywny angielski
Doświadczenie jako opiekun/ka mile widziane ale nie jest to wymagane.
Gotowość do pracy na zmiany nocne
Praca jako opiekum medyczny Anglia sierpień 2020

 

 

 

Conditions

Stały kontrakt (etat  36 godz + nadgodziny opcjonalnie) umowa o pracę jako opiekun oosby starszej
Wynagrodzenie: od 9.50  funtów brutto /godz na zmiany nocne ( stawka 9 funtów + 50 pensów dodatek zniamy nocne)
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim
Możliwość wielu szkoleń i podwyższania kwalifikacji zawodowych w systemie brytyjskim NVQ
Zamieszkanie: w pobliżu pracy zapewnione przez pracodawcę

 

Recruitment procedure

Jeśli chcesz pracować jako opiekun osoby starszej w Anglii/ care assistant, nursing assistant - pomoc pielęgniarki, czy pielęgniarz/ pielęgniarka  zarejestruj się na www.prowork.pl 
i podejmij pracę BEZPOŚREDNIO w wybranym domu opieki, zaufany pracodawca i  klient ProworkPL. Do wyboru praca w opiece medycznej różne lokalizacje w UK.
Doświadczenie w opiece nie jest wymagane jesli znasz angielski i jesteś gotowy/a podjąć pracę jako opiekun osoby starszej/ care asisstant  i pomagać innym.
Po otrzymaniu Twojej rejestracji na www.prowork.pl  i Twojego  CV, skontaktujemy się z Tobą i umówimy Cie na rozmowę Skype bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
ProworkPL pomaga w załatwieniu wszystkich formalności, nie pobieramy żadanych opłat od kandydatów poszukujących pracy. 
Pracuj w Anglii jako opiekun i wyjedź do  UK jeszcze na starych zasadach po Brexicie! 
Zobacz aktualne oferty pracy w opiece UK na wyjazdy w 2020, różne terminy.

 

 

About Company

ProworkPL MED recruitment Warsaw, Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. We recruit Doctors, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.