Offer
Date: 2020-08-03
Work form: wrzesień 2020
Country: Poland
City:Warszawa

Praca dla Nauczyciel Matematyki 7000 prywatna szkoła Białołęka

Klient Proworkpl EDU Prywatna szkoła podstawowa Warszawa Białołęka PILNIE zatrudni kreatywnego nauczyciela matematyki  praca wrzesień 2020.  Wynagrodzenie od 7000  zł brutto Zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz CV. Praca dla nauczycieli w Warszawie oferty na 2020/2021 - prywatne szkoły
i przedszkola - aplikuj i wybierz najlepszą ofertę. Nowe oferty pracy w szkołach i przedszkolach prywatnych Warszawa 2020! 

Klient Proworkpl EDU, prywatna szkoła podstawowa  Warszawa Białołęka zatrudni  nauczyciela matematyki z wykształceniem kierunkowym. Obowiązki to prowadzenie zajęć matematyki  dla uczniów w od 4 do 8 klasy. Szkoła realizuje autorski program nauczania z wykorzystaniem multimediów i nowoczesnych technik nauczania. Jeśli  jesteś nauczycielem z pasją i chcesz pracować w przyjaznej szkole w zespole nowoczesnych nauczycieli  w Warszawie na Białołęce aplikuj i umów sie na rozmowę kwalifikacyjną!  Rozpoczęcie pracy od września 2020. Rozmowa kwalifikacyjna  zdalnie przez telefon/ Skype - prześlij CV i pracuj jako nauczyciel matematyki od w prywatnej szkole podstawowej Warszawa Białołęka. 

Requirements

wymagane studia kierunkowe uprawniające do nauczania matematyki
preferowane doświadczenie w pracy jako nauczyciel min. 2 lata lub 
absolwent/ka studiów matematycznych z pasją do nauczania matematyki!
praktyczna znajomość nowoczesnych technik nauczania z wykorzystywaniem multimediów.
gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie Białołęka od września 2020
rozmowa kwalifikacyjna telefonicznie lub na Skype PILNIE. Podpisanie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą - prywatną szkołą podstawową w Warszawie/ Białołęka.

Conditions

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie w zależności od kwalifikacji od 7000 zł brutto
Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą

Recruitment procedure

Poszukujesz pracy jako nauczyciel w przeszkolu/ szkole  czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na www.prowork.pl  Dołacz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa od września 2020. Jobs for teachers Warsaw Poland 2020. Jobs for Teachers, jobs for Native English speakers Warsaw. Apply and teach in Poland.

About Company

ProworkPL MED recruitment Warsaw, Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. We recruit Doctors, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.