Offer
Date: 2020-07-29
Work form: wrzesień 2020
Country: Poland
City:Warszawa

Nauczyciel praca przedszkole Montessori Wilanów Warszawa

Nowa oferta pracy Nauczyciel przedszkole Montessori Warszawa  wrzesień 2020. Praca dla nauczyciela z angielskim w przedszkolu Montessori Warszawa Wilanów. Lubisz pracę z dziećmi i chcesz pracować w renomowanym dwujęzycznym przedszkolu w Warszawie? Już dziś skontaktuj się z ProworkPL EDU zarejestruj się, dodaj swoje CV i aplikuj na najlepsze oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie!

Klient ProworkPL EDU, kameralne dwujęzyczne przedszkole  w Wilanowie zatrudni Nauczyciela z doświadczeniem w pracy metodą Montessori. Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt. Poszukujemy nauczyciela z pasją do nauczania  zainteresowanie metodą Montessori i chęcią własnego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Pracodawca zapewnia możliowść kursów zawodowych. Za względu na dwujęzyczny charakter placówki wymagana dobra znajomość angieskiego. Mile widziani studenci ostatnich lat pedagogiki przedszkolnej/ wczesnoszkolnej.
Rozmowa z pracodawcą - Warszawa Wilanów pilnie!

Requirements

ukończone studia na kierunku pedagogiki przedszkolnej/ wczesnoszkolnej
lub studenci ostatniego roku studiów kierunkowych
biegła znajomość angieskiego/ poziom Native speaker/ bilingual Montessori teacher.
pasja do pracy z dziećmi i gotowość do rozwoju i podwyższania swoich kwalifikacji
doświadczenie w pracy metoda Montessori
wysoka kultura osobista

 

 

Conditions

okres pracy: minimum 1 rok
wynagrodzenie: ok 5500 brutto mies.w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
praca stała - etat (40 godz. / tyg.).
forma zatrudnienia: umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą

Recruitment procedure

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą zarejestruj się na  www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty pracy w branży edukacja, praca dla nauczycieli w Warszawie
Po otrzymaniu rejestracji skontaktujemy się z Tobą  telefonicznie i przedstawimy Ci potencjalne oferty pracy jako nauczyciel w przedszkolu czy szkole w Warszawie.
ProworkPL EDU - rekrutacja nauczycieli dla prywatnych szkół i przedszkoli w Warszawie i w całej Polsce.

About Company

ProworkPL MED recruitment Warsaw, Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. We recruit Doctors, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.