Offer
Date: 2019-12-05
Work form: styczeń 2020
Country: Poland
City:Otwock

Praca Młodsza Pielęgniarka praca klinika reh. 5600 zl brutto Otwock

Praca dla absolwentów pielęgniarstwa! Klient ProworkPl MED, prywatna klinika rehabilitacyjna w rejonie Owocka zatrudni pielęgniarza/ pielęgniarkę absolwenta na pełny etat lub kontrakt. Wynagrodzenie dla Młodszej Pielęgniarki 4000 zl brutto + 1600 zl (zębalowe). Pracuj w nowoczesnej klinice rehabilitacyjnej i zdobywaj doświadczenie! 
Kończesz studia pielęgniarskie? Rozpocznij karierę w pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka Warszawa/ Otwock pilnie od stycznia 2020. ProworkPL MED  aktualne oferty dla pielegniarek - zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty. Podaj swoje preferencje i oczekiwane warunki zatrudnienia - pomożemy Ci znaleźć zaufanego pracodawcę.

 

Klient ProworkPl MED, prywatna nowoczesna klinika rehabilitacyjna rejon Otwock zatrudni absolwentów pielęgniarstwa na pełny etat lub umowę kontraktową. Wynagrodzenie 4000 zł brutto + 1600 zł brutto dodatek tzw. zębalowe. Klinika specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów po wypadkach i zabiegach kardiologicznych. Obowiązki obejmują świadczenie opieki pielęgniarskiej nad pacjentami kliniki.
Pracodawca zapewnia pracę zgodnie z nowoczesnymi procedurami i możliwość dalszego rozwoju
 szkoleń zawodowych. Mile widziani kandydaci rozpoczynający karierę pielęgniarską! Podejmij pracę jako młodsza pielęgniarka w nowoczesnej kardiologicznej klinice rehabilitacyjnej! Złóż aplikację z ProworkPL MED i zdobywaj doświadczenie pielęgniarskie jako Młodszy/a Pielęgniarz/ Pielęgniarka Otwock/ Warszawa. Rozmowy kwalifikacyjne bezpośrednio z pracodawcą pilnie grudzień br.

 

Requirements

- wymagania do pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka
- wykształcenie kierunkowe min. licencjat z pielęgniarstwa
- w przypadku absolwentów pielęgniarstwa (bez doświadczenia) - indywidualna opcja zatrudnienia i szkolenia.
- kurs EKG, lub gotowość do odbycia kursu.
- gotowość do podjęcie stałej pracy w rejonie Otwocka od stycznia 2020 lub w ustalonym terminie

Conditions

- Pracodawca oferuje dla pielęgniarek zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
zmiany 8 godzinne/ 12 godzinne (do wyboru) lub umowa kontraktowa b2b - indywidualny grafik pracy
- Wynagrodzenie dla Młodszej pielęgniarki na pełny etat ok  4000 tys zl brutto + stały dodatek 1600 zł brutto/ miesiąc  tzw zębalowe.  W przypadku posiadanego doświadczenia oferowane wyższe wynagrodzenie.
- praca w nowoczesnej klinice rehabilitacyjnej, system szkoleń zawodowych.

 

 

Recruitment procedure

W przypadku zainteresowania pracą jako pielęgniarz/pielęgniarka w prywatnej klinice Warszawa Otwock lub w innych rejonach  w Polsce, zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz swoje CV. 
Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek/ pielęgniarzy w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Wybierz i negocjuj najlepszą ofertę i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Szukasz pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka w Polsce czy w UK? Planujesz się przeprowadzic z rodziną do UK czy szukasz pracy w Polsce? Skontaktuj się z ProworkPL MED, pomożemy Ci umówić spotkanie bezpośrednio z zaufanym Pracodawcą  i wynegocjować najlepsze stawki dla Ciebie!

About Company

ProworkPL MED & EDU recruitment services Warsaw, Poland. Profesjonalny dobór personelu. We recruit English Teachers, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.