Offer
Date: 2019-12-04
Work form: styczeń 2020
Country: Poland
City:Piaseczno

Pielęgniarka praca nowa Klinika opieki 5900 zl Warszawa Piaseczno

Klient ProworkPl, prywatny ośrodek opieki  i klinika rehabilitacyjna w Piasecznie oraz placówka Konstancin Jeziorna Warszawa pilnie zatrudni pielęgniarkę/ pielęgniarza na pełny etat do opieki pielęgniarskiej nad pacjentami. Pracodawca, nowoczesny ośrodek opieki długoterminowej  oraz klinika rehabilitacyjna  zapewnia bezpłatne  szkolenia i stabline warunki pracy. Wynagrodzenie 5500 -5900 zl brutto / miesiąc. Rozpoczęcie pracy pilnie - od stycznia 2020. Zobacz aktualne oferty dla pielegniarek w Polsce i w Wielkiej Brytanii zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty.

 

Klient ProworkPl, prywatny ośrodek opieki długoterminowej dla osób starszych w Konstancinie Jeziornej/ Warszawa oraz klinika rehabilitacyjna w Piasecznie zatrudni pielęgniarki /pielegniarzy na pełny etat. Głowne obowiązki to czynności pielęgniarskie, w tym monitorowanie zdrowia pacjentów, wykonywanie zaleceń lekarskich, podawanie leków, udzial w tworzeniu planów terapeutycznych, prowadzenie wymaganej dokumentacji medycznej. Praca w systemie 8 godzinnym  lub do wyboru w systemie 12- godzinnym na pełny etat pon -pt opcjonalnie z możliowścią dodatkowych dyżurów. Doświadczenie związane z opieką nad osobami starszymi będzie dodatkowym atutem, pracodawca zapewnia szkolenia związane z długoterminową opieką nad osobami starszymi + dodatkowy pakiet świadczeń dla pracownikow, w tym pakiet prywatnej opieki medycznej.

Requirements

wykształcenie kierunkowe - licencjat lub studia magisterskie - pielęgniarstwo
aktualne prawo wykonywania zawodu
mile widziane doświadczenie związane z pracą z osobami starszymi
gotowość do podjęcie stałej pracy w Konstancinie lub Piasecznie. W przypadku kandydatów spoza rejonu Konstancina czy Warszawy, możliwość relokacji i zamieszkania w pobliżu miejscu pracy
Gotowość do podjęcia pracy jako pielęgniarz/ pielegniarka od grudnia 2019 lub stycznia 2020 ( inny termin do ustalenia indywidualnie)

Conditions

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat lub (do wyboru) umowę cywilno-prawną /b2b wynagrodzenie 5500 - 5900 tys brutto/ miesiąc lub opcjonalnie  37-42 zł godz brutto /umowa kontraktowa
bezpłatne szkolenia dla pielęgniarek
pakiet prywatnej opieki medycznej

 

Recruitment procedure

ProworkPL MED praca dla pielęgnarzy i pielęgniarek Polska. Praca w sektorze prywatnej opieki medycznej.
W przypadku zainteresowania pracą jako pielęgniarz/pielęgniarka w ośrodku opieki medycznej
Warszawa Konstancin, lub w innych miastach w Polsce, zarejestruj się na www.prowork.pl i dołacz swoje CV.  Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek / pielęgniarzy w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Wybierz najlepszą ofertę i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

About Company

ProworkPL MED & EDU recruitment services Warsaw, Poland. Profesjonalny dobór personelu. We recruit English Teachers, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.