Offer
Date: 2019-07-23
Work form: wrzesień 2019
Country: Poland
City:Warszawa

Nauczyciel praca przedszkole 5000 zł brutto Mokotów

Międzynarodowe przedszkole językowe Mokotów zatrudni nauczyciela wychowawcę grupy 3-latków od września 2019.  Wynagrodzenie 4200 - 5000 zł brutto Zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz CV. Praca dla nauczycieli w Warszawie oferty na 2019 - prywatne szkoły i przedszkola - aplikuj i wybierz najlepszą ofertę. Nowe oferty pracy w szkołach i przedszkolach prywatnych Warszawa 2019! 
Jobs for teachers Warsaw, Poland 2019

Klient ProworkPL, dwujęzyczne przedszkole  Warszawa Mokotów zatrudni  nauczyciela wychowawcę w przedszkolu. Obowiązki to prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi w grupie 6 latków, aktywności  z dziećmi zgodnie z autorskim programem  międzynarodowego przedszkola. Praca z dziećmi w małych grupach.  Ze wzgledu na profil językowy przedszkola, mile widziana znajomość angielskiego. Jeśli  chcesz pracować w przyjaznym przedszkolu w Warszawie na Mokotowie aplikuj i umów sie na rozmowę kwalifikacyjną!  Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt. od sierpnia/ września 2019. Rozmowa kwalifikacyjna i podpisanie umowy pilnie od zaraz.

Requirements

wymagane studia kierunkowe uprawniające do pracy w przedszkolu, min. licencjat
praktyczne doświadczenie w pracy z dziećmi 
chęć do pracy z dziećmi i gotowość do dalszego uczenia się
mile widziane doświadczenie w pracy jako nauczyciel/ pomoc nauczyciela za granicą
gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie Mokotów od sierpnia/ września 2019, rozmowa kwalifikacyjna osobiście lub na Skype PILNIE 

Conditions

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 
atrakcyjne wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie w zależności od kwalifikacji
stawka 4200 -5000 zł brutto
Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą

Recruitment procedure

Poszukujesz pracy jako nauczyciel w przeszkolu/ szkole  czy pomoc nauczyciela w Warszawie? ProworkPL EDU praca dla nauczycieli Warszawa. Zarejestruj się na www.prowork.pl  Dołacz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa od września 2019. Jobs for teachers Warsaw Poland 2019. Jobs for native English speakers Warsaw. ProworkPL EDU jobs for teachers in Poland Apply and teach in Poland.

About Company

ProworkPL MED & EDU recruitment services Warsaw, Poland. Profesjonalny dobór personelu. We recruit English Teachers, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.