Offer
Date: 2019-07-23
Work form: wrzesień 2019
Country: Poland
City:Żoliborz

Nauczyciel wspomagający praca przedszkole Warszawa ŻOLIBORZ

Nauczyciel wspomagający do pracy z dziećmi w przedszkolu dwujęzycznym na Żoliborzu.
Klient ProworkPL, dwujęzyczne przedszkole zatrudni PILNIE nauczyciela wspomagającego. Wynagrodzenie 4200 - 5000 brutto. Praca w przedszkolu od lipca 2019. Zarejestruj sie na ProworkPL  EDU i aplikuj na oferty pracy w przedszkolu Warszawa.    

Klient ProworkPL, prywatne przedszkole w Warszawie Żoliborz zatrudni nauczyciela wspomagającego do pracy z dziećmi. Wymagane doświadczenie, przygotowanie do pracy z dziećmi z autyzmem / innymi niepełnosprawnościami. Obowiązki prowadzenie zajęć edukacyjnych z dziećmi, wsparcie dziecka w dostosowaniu do zajęć w grupie przedszkolnej, współpraca z rodzicami i nauczycielem prowadzącym. Praca w przedszkolu na pełny etat. Oferowane wynagrodzenie 4200- 5000 zl brutto.
Dołącz do zespołu w przedszkolu językowym w Warszawie. Wymagane min  1-2  letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i samodzielna praca jako nauczyciel wspomagający w przedszkolu.

 

Requirements

min 2 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi z orzeczeniami
entuzjazm i zaangażowanie do pracy z dziećmi
wykształcenie kierunkowe - psychologia,  pedagogika specjalna/ kształcenie integracyjne lub podobne
gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin od lipca 2019

 

 

Conditions

Praca stała jako nauczyciel wspomagający w przedszkolu na podstawie umowy o pracę
wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie 4200 - 5000 zł brutto
prywatna opieka medyczna - pakiet medyczny
 

 

Recruitment procedure

ProworkPL EDU Najlepsze oferty pracy dla nauczycieli! Rekrutacja na stanowiska w edukacji prywatnej! Praca dla nuczycieli w prywatnych szkołach i przedszkolach Warszawa i inne miasta w Polsce. Jobs for native English speakers in Warsaw, Poland.
Poszukujesz pracy jako nauczyciel w przeszkolu/ szkole  czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na www.prowork.pl dołacz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Jobs for teachers 2019 in Warsaw, Poland 

 

About Company

ProworkPL MED & EDU recruitment services Warsaw, Poland. Profesjonalny dobór personelu. We recruit English Teachers, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.