Offer
Date: 2019-07-23
Work form: wrzesień 2019
Country: Poland
City:Warszawa

Nauczyciel praca przedszkole językowe Warszawa Wilanów

Prywatne przedszkole Wilanów zatrudni nauczyciela  od wrzesień 2019. Zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz CV. Praca dla nauczycieli w Warszawie oferty na 2019 - prywatne szkoły i przedszkola - aplikuj i wybierz najlepszą ofertę. Nowe oferty pracy w szkołach i przedszkolach prywatnych Warszawa 2019! 

Klient ProworkPL, przedszkole językowe Warszawa Wilanów zatrudni  nauczyciela wychowawcę w przedszkolu z wykształceniem kierunkowym. Obowiązki to prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi wiek 3 -6 lat, aktywności i zabawy z dziećmi zgodnie z programem edukacyjnym przedszkola. praca z dziećmi w małych grupach. Przedszkole, przyjazne miejsce z edukacją językową dla dzieci w Wilanowie! Ze wzgledu na profil językowy przedszkola, mile widziana znajomość angielskiego. Jeśli  chcesz pracować w międzynarodowym zespole, aplikuj i umów sie na rozmowę kwalifikacyjną. Mile widziani absolwenci czy studenci pedagogiki!  Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt. od września 2019. Rozmowa kwalifikacyjna i podpisanie umowy pilnie od zaraz.

Requirements

wymagane studia kierunkowe uprawniające do pracy w przedszkolu, min. licencjat
chęć do pracy z dziećmi i gotowość do dalszego uczenia się.
gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie Wilanów od wrzesień 2019, rozmowa kwalifikacyjna osobiście lub na Skype PILNIE 

Conditions

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 
wynagrodzenie od 4000 brutto
szkolenia i praca w międzynarodowym zespole
Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą.

 

Recruitment procedure

Poszukujesz pracy jako nauczyciel w przeszkolu/ szkole  czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na www.prowork.pl  Dołacz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nuczycieli Warszawa od września 2019. Jobs for teachers Warsaw Poland 2019. Jobs for native English speakers Warsaw. Apply and teach in Poland.

About Company

ProworkPL MED & EDU recruitment services Warsaw, Poland. Profesjonalny dobór personelu. We recruit English Teachers, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.