For candidates

Bilingual nanny/ dwujęzyczna niania Opieka nad dziećmi /oferty w Warszawie

Posiadamy oferty rodzin w Warszawie (głównie Mokotów, Wilanów, Konstancin), w tym głównie rodzin międzynarodowych.
English speaking nanny / niania z angielskim
Russian Speaking nanny/ niania z rosyjskim
French speaking nanny/ niania z francuskim
German Speaking nanny / niania z niemieckim
Spanisj speaking nanny / niania z hiszpańskim

Jeśli masz doświadczenie w opiece nad dziećmi i/ lub prowadzeniu domu i chcesz pracować dla rodzin w Warszawie w tym rodzin międzynarodowych/expat families, prześlij swoją aplikację.

Opieka nad dziećmi – w zależności od wymogów rodzin możliwość pracy jako niania przy opiece nad dziećmi na pełny etat, część etatu, opiekę czasową (babysitting).
W przypadku pracy dla rodzin międzynarodowych w Warszawie dodatkowo wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego czy innego języka obcego.
Niektóre oferty praca jako niania w opcji z zamieszkaniem (live-in).

Procedura rekrutacyjna

W przypadku zainteresowania podjęciem pracy u rodzin w Warszawie prosimy o zarejestrowanie się w naszym serwisie www.prowork.pl i przesłanie aplikacji na wybrane stanowisko /stanowiska jako bilingual nanny / dwujęzyczna niania
Po otrzymaniu aplikacji rozpatrujemy zgłoszone kandydatury pod kątem wymogów danej oferty i w przypadku dalszego etapu rekrutacji zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną w naszym biurze. Następnie wybrane osoby umawiamy na spotkanie z pracodawcą/rodziną.

Okres oczekiwania na oferty/zatrudnienie

Uzależniony ściśle od kwalifikacji i umiejętności kandydatów. Osoby z dobrymi kwalifikacjami popartymi referencjami i znajomością języka angielskiego mają szansę na podjęcie ciekawej pracy w krótkim czasie.

Agencja Prowork.PL nie pobiera żadnych opłat od osób poszukujących pracy!