Aktualności

Dzienny opiekun praca żłobek Warszawa Nowe oferty

Opiekun Dzienny praca nowa placówka Warszawa Mokotów

Dzienny opiekun lub Opiekun Żłobkowy dla dzieci w wieku 1-3 lata praca Mokotów 2019. Jeśli lubisz i chcesz pracować z dziećmi – Podejmij pierwszą pracę jako dzienny opiekun w placówce dziennej opieki – zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz CV. Zapewnione przeszkolenie i stała umowa o pracę.

Praca dla opiekunów dziennych dla dzieci w Warszawie oferty 2019 – prywatne szkoły

i przedszkola – aplikuj i wybierz najlepszą ofertę.Klient ProworkPL, nowoczesna placówka dziennej opieki dla maluchów w wieku 1- 3 lata na Mokotowie ( rejon Galeria Mokotów) zatrudni opiekunów/ opiekunki na stanowisko dzienny opiekun. Obowiązki zapewnienie troskliwej opieki dla dzieci, aktywności i zabawy edukacyjne, asystowanie w posiłkach i inne aktywności zgodnie z planem edukacyjnym. Jeśli chcesz rozpocząć swoją karierę  w pracy z dziećmi, masz już doświadczenie w prywatnej opiece, w rodzine, chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie lub wracasz na rynek pracy po dłuższej przerwie – prześlij aplikację. Pracodawca zapewnia stałą pracę w nowoczesnej placówce edukacyjnej, możliwość sfinansowania kursu opiekuna dziennego lub kursu opiekuna w żłobku. pakiet prywatnej opieki medycznej, premie pracownicze. Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt. od października  2019. Oferta zarówno dla kandydatów bez doświadczenia jak i opiekunów z doświadczeniem. Podejmij pracę jako dzienny opiekun w nowej placówce opieki dziennej na Mokotowie i zdobywaj doświadczenie w pracy z dziećmi!

Wymagania

  • Wymagane gotowość do odbycia kursu Opiekuna dziennego lub Opiekuna w Żłobku finansowanego przez pracodawcę lub kwalifikacje uprawniające do opieki nad dziećmi w tym w trakcie studiów pedagogicznych, pielęgniarskich lub doświadczenie min. 2 lata w nauczaniu czy opiece nad dziećmi.
  • Mile widziani kandydaci obcojęzyczni  ze znajomością angielskiego lub polskiego z uprawnieniami do podjęcia pracy w Polsce
  • Dobra organizacja, umiejętność zapewnienia bezpiecznej opieki dla grupy dzieci
  • Chęć do pracy z małymi dziećmi i gotowość do uczenia się
  • Gotowość do podjęcia pracy od października 2019

Warunki zatrudnienia

Zatrudnienie jako opiekun dzienny na podstawie umowy o pracę – pełny etat 40 godzin/ tydz
Wynagrodzenie od 3000-3500 zl + brutto w zależności od kwalifikacji
Pakiet prywatnego ubezpieczenia i  opieki medycznej i system premii pracowniczych
Profesjonalny Kurs Opiekuna Dziennego  lub Opiekuna Żłobkowego sfinansowany przez pracodawcę (opcjonalnie)

Aplikuj i pracuj jako Dzienny Opiekun lub Opiekun Żłobkowy

Poszukujesz pracy jako dzienny opiekun czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na Prowork PL EDU www.prowork.pl  dołącz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla opiekunów dziennych, opiekunów w żłobku czy pomocy nauczycieli i nauczycieli w Warszawie.

ProworkPL MED & EDU recruitment services Warsaw, Poland. Profesjonalny dobór personelu. We recruit English Teachers, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia – certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Udostępnij Zobacz wszystkie aktualności