Aktualności

Dwujęzyczne nianie/ bilingual nannies praca w Warszawie

Dwujęzyczne nianie/ bilingual nannies praca w Warszawie. Poszukujesz pracy jako niania w Warszawie? Pracuj jako dwujęzyczna niania/ bilingual nanny w Warszawie – poznaj aktualne oferty pracy jako niania z angielskim, niania z francuskim, niania z rosyjskim czy innym językiem.
Prowork.Pl  współpracuje z wieloma rodzinami w Warszawie, w tym rodziny międzynarodowe/ expat families, które poszukują profesjonalnej pomocy do opieki nad dziećmi. Posiadamy oferty pracy dla niań i opiekunek w różnym wymiarze godzin, zarówno na pełny etat jak i dorywczo. W przypadku większości ofert wymagana jest dobra znajomość angielskiego, rosyjskiego czy innego j. obcego.
Pracodawcy zapewniają atrakcyjne warunki zatrudnienia – stawki od 20 zl/godz. netto i możliwość stałej współpracy. Zapraszamy dwujęzyczne nianie /bilingual Nannies do rejestracji na stronie Prowork.PL i aplikowania na wybrane oferty jako dwujęzyczna niania/bilingual nanny. Mile widziane doświadczenie w pracy jako niania czy au pair za granicą. Aktualne oferty pracy jako bilingual nanny znajdziesz w naszej wyszukiwarce ofert pracy dla niań i opiekunek.

Udostępnij Zobacz wszystkie aktualności