Procedura rekrutacyjna

Proces rekrutacji nauczycieli czy personelu do prywatnej opieki nad dziećmi  wygląda następująco:

1. Przyjęcie i omówienie zlecenia rekrutacyjnego.
2. Okres doboru i selekcji kandydatów (najczęściej 1-2 tygodnie). Ze wszystkimi kandydatami spotykamy się osobiście w naszym biurze w Warszawie ( z wyłączeniem rekrutacji zagranicznych np. Native English Speaking teachers, gdy proces rekrutacyjny rozpoczyna się przed przyjazdem kandydata do Polski)
3. Przesyłamy mailem listę rekomendowanych osób (najczęściej 2-3 osoby) wraz z krótkim raportem i profilem każdego z kandydatów.
4. Umawiamy pracodawcę na rozmowę z wybranymi kandydatami – Rozmowa osobista /Skype
5. W przypadku akceptacji wybranej osoby strony ustalają szczegółowe warunki zatrudnienia, zakres obowiązków i termin rozpoczęcia pracy.
6. ProworkPL pomaga /zapewnia wsparcie odnośnie przygotowania dokumentów wymaganych do podjęcia zatrudnienia, w tym jeśli wymagane weryfikacja referencji / wsparcie w procesie uzyskania wizy czy pozwolenia o pracę,  dla klientów obcojęzycznych tłumaczone na język angielski.
7. Rozpoczęcie pracy przez zaakceptowanego kandydata. Naszym klientom gwarantujemy 3 miesięczny okres gwarancji i możliwość powtórnej rekrutacji w tym okresie. Współpracujemy z pracodawcami na zasadach Success Fee – ZLECENIE rekrutacji  i cały proces rekrutacyjny jest BEZPŁATNY! Opłata za usługę rekrutacyjną jest należna tylko w przypadku, gdy proponowana kandydatka/ kandydat zostanie zaakceptowana/y i rozpocznie pracę.

Podejmujemy wiele aktywnych działań, aby znaleźć właściwe osoby w jak najkrótszym czasie tj. w ciagu 1-2 tygodni od daty rozpoczęcia rekrutacji lub w indywidualnych przypadkach dłużej. Zawsze rekomendujemy tylko osoby spełniające Państwa kryteria. Przybliżony termin realizacji jest określany indywidualnie i na bieżąco informujemy Państwa o postępach w doborze kandydatów.

Prześlij ZLECENIE rekrutacyjne i sprawdź BEZPŁATNIE czy mamy idealnego kandydata dla Ciebie!
Przejrzyj CV proponowanych przez nas kandydatów na Twoje stanowisko i umów się z wybranymi osobami na osobiste spotkanie/czy rozmowę na Skype!